Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam Cb-istów ze Stavanger ( próba łącznoscii ) - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Skorupski Norge N Joanna Kuchnicka N O boj fra oszlo Przemek M (2722 niezalogowanych)
29 Postów
Paweł Niewiadomski
(Niewiadomski)
Wiking
Witam. odkurzyłem właśnie swój sprzęt (Cb-radio ) . Jestem na nasłuchu od paru dni i cisza w eterze . Rozumiem że przy dobie internetu cb-radio używane jest tylko w aucie ale może ma ktos chęć pogadać ze starym cb-stą ze Szczecina i potestowac sprzęt .Jestem w centrum Stavanger ( Valand ) i nie mam zadługiego zasiegu . Zapraszam wszystkich na 19 kanał . Najlepiej umówić sie ze mną przez neta bo nie siedze 24h na dobe przy radiu gdzie nikogo nie ma (też pracuje ). moje gg dostepne na prv . pozdrowionka , do usłychu , 73 dla was . Pilus
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Hej
tutaj CB nie jest używane nawet w aucie, czasem tylko widać antenki na polskich autach. Chyba nawet tirowcy ich nie używają.
Czas CB to był piękny czas internet nie zastąpi tego klimatu ani dreszczyku jak była burza a antena bez uziemienia
73 dla Ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
poza granicami RP to nie jest kanał 28????

szerokości........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Paweł Niewiadomski
(Niewiadomski)
Wiking
zgadzam sie. 28 to jest kanał wywoławczy ogólnopolski ...ale jesli w Norwegii na 19stce cisza to tym bardziej na 28 . Stacje bazowe wymarły
a to prawda że cb radio nie potrzebne tu w aucie. wszyscy jezdza przepisowo , bo inaczej sie nie opłaca .
apropo nasłuchu : mam podłaczone 3 radyjka na raz .cb na 19stce , tzw "wstęgi czyli 27,555 mhz modulacja USB I UKF-KE teraz na 170,48 mhz ... słysze chyba jakaś baze taksówkarską . Przecież nie pogadam po norwesku z bazową . pozdro dla wszyskich byłych i jeszcze nie wymarłych radiowców . 73 i do usłychu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tadek W
(tadeq88)
Wiking
Witam, ktos jeszcze na nasluchu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..tutaj na forum..jest taki jeden...Makoooski!...ale ukrywa sie pod wieloma innymi nickami...wlacz i nasluchuj !...haslo: Candy girl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tadek W
(tadeq88)
Wiking
Na 28?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..wywołuj go i nawet na 28 ....chłop zginął...i nie ma komu trolować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok