Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
gustaw lapo
(gusl)
Wiking
Ja korzystam z hostingu Prohosta i jestem bardzo zadowolona - za 100 zł/rok dostaję 25 GB i nieograniczony transfer, moim zdaniem to niezłą opcja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Kłubacz
(martin88)
Wiking
Prawda jest taka, że hosting można mieć gdziekolwiek, największe problemy są z kupnem norweskiej końcówki .no Bo najczęściej trzeba mieć do tego zarejestrowaną działalność w Norwegii. Jeżeli masz DG to nie ma problemu i płacisz za domenkę naprawdę niewiele, gorzej jak ktoś chcę stronę z końcówką .no a nie ma ani firmy ani obywatelstwa norweskiego..

Ale i na to da się coś poradzić. Jak potrzebowałem kiedyś domenki .no dla klienta, to kupiłem tutaj web-solutions.eu/norwegia-domeny-no.htm bo nie jest u nich wymagane posiadanie działalności zarejestrowanej w Norwegii, jak u większości rejestratorów. Może komuś się też przyda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(hoggermayer)
Wiking
Firma wykonująca strony i sklepy internetowe na rynek norweski, pełen profesjonalizm i znajomość standardów norweskich...
www.hoggermayer.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok