Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jak już się raz dupków o poradę spytałeś to i następny raz idź do nich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(xytros)
Wiking
Mam takie nietypowe pytanko? ma ktoś internet mobilny z netcoma??? chciałbym sprawdzić u mnie na mieszkaniu bo telenor niestety nie działa. mozille wersje instalacyjną 17mb sciąga już godzine i ma dopiero 58% Jest ktoś na tyle uprzejmy by poświęcić troszkę czasu np w weekend? chcę zareklamować tego telenora bo to wogóle nie działa. wszystko otwiera masakrycznie długo. może uda mi się to jakoś załatwoć w sklepie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
netcom.no/dekningskart

tu pacz...
poza tym masz tydzień na test jak nie pasi to oddasz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty

(Outlying)
Wiking
20 giga potrafię zjeść w jeden dzień. Jak ktoś lubi filmy to jest nic na miesiąc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Outlying)
Wiking
darekp21 napisał:
CZEŚĆ
Co do neta - zdecydowanie Icenet bo to wifi a nie komórkowy net, który zrywa połączenia.
Kumpel miał kiedyś i bulił jak za zboże. Oglądał przez net TV i gadał non stop przez Skype.
Te komórkowe to liczą słono jak przekroczysz limit. A limity mają cienkie - niskie.
Ja mam stały akurat, ale jak miałem przez to USB komórkowy to nie dość, że wolno chodził to limit szybko się kończył a potem stawki są nie ciekawe i rachuneczki były po 1400 a nawet 1700
A lubie sobie filmy przez net ogladać bo mam wykupione konta na filmymegavideo.pl i podobne.
Jak się oglada lub słucha to jest przepływ danych i to się zlicza, ale nie wszędzie o tym piszą
pozdrawiam


Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Internet może być stały, czyli przez kabel. Mobilny czyli komórkowy lub radiowy. Wi-Fi to tylko opcja połączenia z routerem a nie z internetem. Internet przez USB? To też tylko opcja połączenia. Z lasu się urwałeś? Co za zacofanie. Po prostu miałeś kiepski router i mały limit, a za przekroczenie naliczali dodatkową kwotę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok