Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
Dariusz Pawłowski
(darekp21)
Wiking
CZEŚĆ
Co do neta - zdecydowanie Icenet bo to wifi a nie komórkowy net, który zrywa połączenia.
Kumpel miał kiedyś i bulił jak za zboże. Oglądał przez net TV i gadał non stop przez Skype.
Te komórkowe to liczą słono jak przekroczysz limit. A limity mają cienkie - niskie.
Ja mam stały akurat, ale jak miałem przez to USB komórkowy to nie dość, że wolno chodził to limit szybko się kończył a potem stawki są nie ciekawe i rachuneczki były po 1400 a nawet 1700
A lubie sobie filmy przez net ogladać bo mam wykupione konta na filmymegavideo.pl i podobne.

Jak się oglada lub słucha to jest przepływ danych i to się zlicza, ale nie wszędzie o tym piszą
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Basia H
(amanda_180)
Wiking
Pytanie troche z innej beczki
Od kilku dni mam własnie ten internet z netcoma 20GB za 299kr. Jak sprawdzic ile zostało mi z tych 20GB? wie ktos?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
załóż sobie min side
netcom.no/webaccess/selfregistration.htm...nside%2Fminside.html
tam masz podane wszyściutko z codziennym zużyciem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(olotrs)
Wiking
pytanko o ice.net
sprawdzalem na ich stronie i w abonamencie Alltid jest jakis limit 6GB. jest to limit dzienny czy miesieczny? co po przekroczeniu tego limitu?

pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Basia H
(amanda_180)
Wiking
Ice neta osobiscie odradzam mam abonament alltid 6000 MB na miesiac za 299 i to kompletna porazka, czasem w połowie miesiaca mam wykorzystany limit i niestety strona ładuje sie czasem kilka minut a o rozmowie na skype mozna zapomniec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
amanda_180 napisał:
Ice neta osobiscie odradzam mam abonament alltid 6000 MB na miesiac za 299 i to kompletna porazka, czasem w połowie miesiaca mam wykorzystany limit i niestety strona ładuje sie czasem kilka minut a o rozmowie na skype mozna zapomniec.
ja mam chessa za 129 nok na miesiac z jakims marnym limitem... przekraczam go i dokupuje pakiet 10gB za 219nok )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
amanda_180 napisał:
Ice neta osobiscie odradzam mam abonament alltid 6000 MB na miesiac za 299 i to kompletna porazka, czasem w połowie miesiaca mam wykorzystany limit i niestety strona ładuje sie czasem kilka minut a o rozmowie na skype mozna zapomniec.

Jak bierzesz neta z limitem i go przekraczasz to czego się spodziewałaś, że przyśpieszy nagle!!!
przyznaj sie jesteś blondynką!?!

Skyp działa transfer jest wystarczający po przekroczeniu limitu...(bez wideło) jak nie to masz ujowy zasięg...

Netcom wychodzi taniej , czess też, ale ICENET czasem ma lepszy zasięg tyle że bardzo rzadko.....

Limit w ICENET nie jest miesięczny tylko czterotygodniowy 6GB...

Można jeździć po MCdonald tam mają wifi za free........ siusiaki

P.S. gdzie ten pozew .... prokurator nie może sie przestać śmiać chyba?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Basia H
(amanda_180)
Wiking
Joseph napisał:
amanda_180 napisał:
Ice neta osobiscie odradzam mam abonament alltid 6000 MB na miesiac za 299 i to kompletna porazka, czasem w połowie miesiaca mam wykorzystany limit i niestety strona ładuje sie czasem kilka minut a o rozmowie na skype mozna zapomniec.

Jak bierzesz neta z limitem i go przekraczasz to czego się spodziewałaś, że przyśpieszy nagle!!!
przyznaj sie jesteś blondynką!?!

Skyp działa transfer jest wystarczający po przekroczeniu limitu...(bez wideło) jak nie to masz ujowy zasięg...

Netcom wychodzi taniej , czess też, ale ICENET czasem ma lepszy zasięg tyle że bardzo rzadko.....

Limit w ICENET nie jest miesięczny tylko czterotygodniowy 6GB...

Można jeździć po MCdonald tam mają wifi za free........ siusiaki

P.S. gdzie ten pozew .... prokurator nie może sie przestać śmiać chyba?


Blondynką nie jestem i nigdy nie byłam.
A ty chyba masz dużo czasu i jeździsz pod te Mc Donaldy i masz neta za free ...
PS Pogadaj sobie chyba to lubisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(xytros)
Wiking
wziąłem internet z telenora 8gb za 299 za miesiąc myślałem o netcomie 20gb za 299 ale odradzali go bo podobno wolny. co będzie jak wykorzystam te 8gb internet wogóle sie wyłaczy czy zwolni strasznie czy będzie naliczał dalej korony???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok