Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Kasia K Angelika Mojak sztefan anty Michał Zygmański Tomek Fajny (1816 niezalogowanych)
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
24support napisał:
Jesli idzie o profesjonalne witryny internetowe a nie rob cos tam to zapraszamy serdecznie na hoggermayer.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Andrew Wat
(andvat)
Początkujący
annapi napisał:
Hej...szukam kogos kto zaprojektuje mi strone internetowa =)

zrobiłaś już tę stronkę??

nudzę się
może bym coś stworzył dla polepszenia humoru
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Początkujący
Ponawiam pytanie. Jakieś porady jak stworzyć własna stronkę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Kaja Metrowska
(KajaMetrowska)
Nowicjusz
Angela22 napisał:

Mozesz samodzielnie próbować ale prawda jest taka, ze jeśli chcesz aby strona prezentowała się profesjonalnie, będziesz musiała w końcu skorzystac z pomocy profesjonalnego projektanta stron. Strona powinna być
przejrzysta graficznie
szybka w działaniu bo nic nie zniechęca osób bardziej niż wolne działanie strony www
jak również responsywna czyli działać dobrze na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety.... Coraz więcej osob przegląda strony właśnie z tych platform.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Kaja Metrowska
(KajaMetrowska)
Nowicjusz
Angela22 napisał:
Mozesz samodzielnie próbować ale prawda jest taka, ze jeśli chcesz aby strona prezentowała się profesjonalnie, będziesz musiała w końcu skorzystac z pomocy profesjonalnego projektanta stron. Strona powinna być
przejrzysta graficznie
szybka w działaniu bo nic nie zniechęca osób bardziej niż wolne działanie strony www
jak również responsywna czyli działać dobrze na urządzeniach mobilnych takich jak telefony czy tablety.... Coraz więcej osob przegląda strony właśnie z tych platform. Więcej porad znajdziesz tutaj responsywnie.pl/
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu

Facebook Messenger YouTube Instagram