Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
dawid xxx Ania Ka mateusz Dzej Bogusz Roszkowski Michal Lozicki Krystian Kozyra Adrian Jagielski A A gimbus gimbciuś Krzysztof Krzysztof monika13 (8309 niezalogowanych)
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Vcds: Czy ciebie do konca pogielo? Zadzwoniles z prywatnego numeru zastrzezonego w srodku avdelingsmøte (a ze nikt nigdy niedzwoni to zapomnialem telefon na cicho ustawic) i jedyne co zdazylem zrobic to natychmiast kliknac by cholerstwo przestalo dzwonic. To co slyszales to byl kawalek rozmowy na avdelingsmøte bo widocznie sie kliknal zielony zamiast czerwony przycisk... a dopiero chwile pozniej zdazylem kliknac czerwony....

I jak zauwazyles ze nieodbieram to po H** dzwonisz na inne numery JAK NAPISALEM WYRAZNIE ZEBY PISAC SMSy NA NUMER: 918 270 47. Tamte numery sa pod tym samym adresem zarejstrowane ale nikt niezapraszal aby na nie dzwonic.

Co do imprezy to jest jak najbardziej akutalna a jesli zadzwoniles na inny z tych numerow to przeszkadzales w pracy np. mojej matce i niemiala czasu ci opowiadac co i jak z impreza. U doktorkow wyobraz sobie siedza czasem pacjenciki w gabinecie.... DO TEGO WLASNIE POWIEDZIALA ZE TEN KTO DZWONIL NIEPYTAL OTO CZY BEDZIE IMPREZA..... Wiec jeszcze klamstwo w bonusie do dzwonienia po innych numerach....

Ktos chyba strasznie zazdrosci tego ze moze dojsc do POLSKIEJ IMPREZY....

TAK CZY "INAKSZEJ" zglaszajcie sie na impreze SMSami LUB DZWONCIE TYLKO I WYLACZNIE na numer 918 270 47 POZA GODZINAMI PRACY.

IMPREZA OCZYWISCIE BEDZIE I WSZYSTKO JEST W PORZADKU! JEDYNE CO JEST NIEWPORZADKU TO DZWONIENIE SZCZEGOLNIE W CZASIE PRACY NA INNE NUMERY NIZ PODANY !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Widzisz @Imperator, tak się kończy podawanie nr. tel. gdzie popadnie. Radzę Ci dobrze, Ty wykasuj ten nr. z postów. Ten kto będzie chciał się z Tobą skontaktować, może napisać wiadomość prywatną na forum. Chociaż teraz to i tak nic nie pomoże, bo @Vcds wpisał swoim poście a tego nie wykasujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Kristoffer ja chciałem umówić się na imprezę (zaprosiles wszystkich)odbierasz nic nie powidziales tylko odlozyles telefon. Wiec postanowiłem zadzwonić na stacjonarny a tam Twoja mama mówi ze tu żadnej imprezy nie będzie nie ma mowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Nie odbieram bo jestem w pracy i bylo avdelingsmøte? Czy trudno sie domyslic ze trwaja godziny pracy i ze w pracy niezawsze mozna odebrac telefon?

Zadzwoniles na mobil do mojej matki i niepytales o zadna impreze jedynie pytales czy jest moja matka oraz gdzie ja pracuje.... WIEC NIEDODAWAJ OD SIEBIE bo IMPREZA BEDZIE.

A jesli zadzwoniles potem na stacjonarny czyli do domu i odebrala kobieta to zadzwoniles do mojej prawie 80 letniej babki wiec ci mogla powiedziec ze niebedzie imprezy HAHAHAHA bo nawet nie wie bo to jej niedotyczy....pozatym nie ma nic do tego....

A jak jeszcze zadzwonisz na "inakszy" numer to dodzwonisz sie do mojego ojca i wtedy zostaniesz telefonicznie ochrzaniony bo on nielubi jak ktos do niego dzwoni do tego nieprzepada w ogole za nieznajomymi ludzmi.... wiec jak bedziesz ochrzaniony to na wlasne zyczenie bo kazalem dzwonic TYLKO NA: 918 270 47.... POZA CZASEM PRACY.... w czasie pracy mozna wyslac SMSa.... na numery zastrzezone nieda sie oddzwonic...

@giovi2: Jak niepotrafia czytac to niech dzwonia tam gdzie niekazano... najwyzej ktos ich ochrzani.... byle informacji falszywych potem niepodawali...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
giovi2 napisał:
Widzisz @Imperator, tak się kończy podawanie nr. tel. gdzie popadnie. Radzę Ci dobrze, Ty wykasuj ten nr. z postów. Ten kto będzie chciał się z Tobą skontaktować, może napisać wiadomość prywatną na forum. Chociaż teraz to i tak nic nie pomoże, bo @Vcds wpisał swoim poście a tego nie wykasujesz

Nie jestem taki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Vcds napisał:
giovi2 napisał:
Widzisz @Imperator, tak się kończy podawanie nr. tel. gdzie popadnie. Radzę Ci dobrze, Ty wykasuj ten nr. z postów. Ten kto będzie chciał się z Tobą skontaktować, może napisać wiadomość prywatną na forum. Chociaż teraz to i tak nic nie pomoże, bo @Vcds wpisał swoim poście a tego nie wykasujesz

Nie jestem taki


Jaki???:-o
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Tylko dzwonisz gdzie popadnie zamiast zadzwonic pozniej jak widzisz ze nieda sie odebrac bo sa godziny pracy (bo chyba wiesz ze na numer zastrzezony ci nikt nieodpisze ani nieoddzwoni).

Do tego podajesz nieprawdziwe informacje bo mojej matki niepytales o zadna impreze tylko wedlug tego co powiedziala to zapytano ja oto czy jest moja matka oraz gdzie ja pracuje.....

A jesli zadzwoniles na stacjonarny to jak mowie odebrala babka ktora o niczym nie wie ani o niczym niedecyduje wiec powiedziala ci co jej na mysl przyszlo....

TAK CZY "INAKSZEJ":

Impreza bedzie w Skien przy ulicy Høyanlia 31 dnia 22.02.2014 od przybycia pierwszego pijacego az po nirvane ostatniego goscia.... Zglaszac sie prywatna wiadomoscia LUB SMSem (SMSem nie dzwonic w godzinach pracy) ewentualnie jak ktos musi to dzwonic TYLKO na 918 270 47 PO GODZINACH PRACY!

PS. Jesli ktos ma zastrzezony numer to nikt ani nieoddzwoni ani nieodpisze bo sie nieda chyba ze w SMSie poda swoj numer do odpisania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Nie odbieram bo jestem w pracy i bylo avdelingsmøte? Czy trudno sie domyslic ze trwaja godziny pracy i ze w pracy niezawsze mozna odebrac telefon?

Zadzwoniles na mobil do mojej matki i niepytales o zadna impreze jedynie pytales czy jest moja matka oraz gdzie ja pracuje.... WIEC NIEDODAWAJ OD SIEBIE bo IMPREZA BEDZIE.

A jesli zadzwoniles potem na stacjonarny czyli do domu i odebrala kobieta to zadzwoniles do mojej prawie 80 letniej babki wiec ci mogla powiedziec ze niebedzie imprezy HAHAHAHA bo nawet nie wie bo to jej niedotyczy....pozatym nie ma nic do tego....

A jak jeszcze zadzwonisz na "inakszy" numer to dodzwonisz sie do mojego ojca i wtedy zostaniesz telefonicznie ochrzaniony bo on nielubi jak ktos do niego dzwoni do tego nieprzepada w ogole za nieznajomymi ludzmi.... wiec jak bedziesz ochrzaniony to na wlasne zyczenie bo kazalem dzwonic TYLKO NA: 918 270 47.... POZA CZASEM PRACY.... w czasie pracy mozna wyslac SMSa.... na numery zastrzezone nieda sie oddzwonic...

@giovi2: Jak niepotrafia czytac to niech dzwonia tam gdzie niekazano... najwyzej ktos ich ochrzani.... byle informacji falszywych potem niepodawali...



Ja dzwoniłem tylko dwa razy na ten co podałeś i stacjonarny rozmawiałem ze starsza kobieta z pod adresu ktory sam podałeś kobieta oznajmiła proszę nie przychodzić bo tu imprezy NIEEE BĘDZIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Rozmawiales tez przez mobil ktory byl niepodany z moja matka.... I niepytales o zadna impreze tylko czy jest moja matka oraz gdzie ja pracuje. Jakbys ja zapytal by ci powiedziala ze IMPREZA BEDZIE....

A ze raczyles zadzwonic jeszcze na stacjonarny..... to pewnie gadales z moja babka ktora ma prawie 80 lat i nie ma nic do imprezy ani tego czy bedzie czy niebedzie imprezy. Wiec NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD.

TAK CZY "INAKSZEJ":

Impreza sie odbedzie prosze sie zglaszac TYLKO I WYLACZNIE na podany numer 918 270 47 preferencyjnie SMSem a jesli dzwonic to TYLKO I WYLACZNIE poza czasem pracy. Mozna tez zglaszac sie wiadomoscia prywatna....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok