Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
dawid xxx Ania Ka mateusz Dzej Bogusz Roszkowski Michal Lozicki Krystian Kozyra Adrian Jagielski A A gimbus gimbciuś Krzysztof Krzysztof monika13 (8398 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
giovi2 napisał:Weź może się prześpij, bo już chyba za dużo procentów przyjąłeś. TYLKO DLATEGO , ŻE CIEBIE LUBIĘ / sam ie wiem dlaczego tak jest /
NAPISZĘ BARDZO ŁAGODNIE ... ! .
---

Widzisz Jak zdecydowana większość na Tym Forum , Tak i Ty popełniasz kardynalny błąd POMÓWIENIA
---
Poza naprawdę Paroma Osobami Na Tym Forum , NIKT NIE WIDZIAŁ MNIE PIJĄCEGO ALKOHOL a tym bardziej Pijanego ... !!! po takiej czynności .
---
To że sfrustrowany przygłup josepino ma jakieś omamy to nic dziwnego ... i ja to pomijam ponieważ w Norge trudno o psychiatrów ...
---
Niemniej , że i tobie się co nieco udziela , to już naprawdę źle .
---
Tak na marginesie ...
Jak nie mam pracy , to nie piję procentów większych od 2,4% >grans lettøl<
Poza specjalnymi okazjami oczywiście ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Numerow telefonow nie bedzie..... wiec twoj instynkt nKGB Gabrielu bedzie musial poczekac conajmniej tydzien..... chociaz tego co nie raczyl nawet 2 minuty posiwiecic na jakas wymowke z imprezy na ktora dobrowolnie bez przymusu sie zglosil i byc moze 3ch kolegow mialo z nim przybyc to PRAWIE ze moglbym podac....

ALE
Maja przeciez szanse przybyc na impreze za tydzien.... A co do tego ktoremu dziewczyna podobno zabrala samochod... to mial przybyc z kolega i mieli miec kierowce ktory ich zawiezie i odwiezie o ile by niedotarli do nirvany aby wracac dopiero w Niedziele w stanie bardziej kontaktujacym ze swiatem

Wiec pozostaje miec nadzieje ze za tydzien nietylko oni ale i wiecej osob z Grenlandsområdet sie zglosi... A giovi2 PODOBNO mieszka w kawalek od Breviku wiec moze rowniez raczy sie zglosic na impreze razem ze swoim facetem.... pomimo ze na obecna sie niezglosili.....

TAK CZY INACZEJ WSZYSCY NA IMPREZE 22.02.2014
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Gabriel napisał:
giovi2 napisał:Weź może się prześpij, bo już chyba za dużo procentów przyjąłeś. TYLKO DLATEGO , ŻE CIEBIE LUBIĘ / sam ie wiem dlaczego tak jest /
NAPISZĘ BARDZO ŁAGODNIE ... ! .
---

Widzisz Jak zdecydowana większość na Tym Forum , Tak i Ty popełniasz kardynalny błąd POMÓWIENIA
---
Poza naprawdę Paroma Osobami Na Tym Forum , NIKT NIE WIDZIAŁ MNIE PIJĄCEGO ALKOHOL a tym bardziej Pijanego ... !!! po takiej czynności .
---
To że sfrustrowany przygłup josepino ma jakieś omamy to nic dziwnego ... i ja to pomijam ponieważ w Norge trudno o psychiatrów ...
---
Niemniej , że i tobie się co nieco udziela , to już naprawdę źle .
---
Tak na marginesie ...
Jak nie mam pracy , to nie piję procentów większych od 2,4% >grans lettøl<
Poza specjalnymi okazjami oczywiście ...


Gabriel, to nie są żadne pomówienia, założyłam, że jesteś w trakcie spożywania alkoholu, raz z okazji sobotniego wieczoru, dwa z racji tego, że przesadziłeś pisząc do Imperatora o tym, żeby napisał ci czyjeś numery telefonu.
Nie sprowadzaj teraz całej sprawy na inny tor, bo nie o to w tym chodzi.
Powtórzę jeszcze raz: twoje inwigilowanie wszystkiego i wszystkich jest wręcz chorobliwe.
A proszenie o czyjś prywatny numer telefonu jest bezczelnościa.
Mnie nauczono w domu, że jeśli pożyczę od kogoś książkę to nie mam prawa, przekazać jej osobom 3-cim, to samo się tyczy nr. telefonu. Jeśli ktoś prosi o nr telefonu, któregoś z moich znajomych, to w odpowiedzi słyszy jedno: nie jestem do tego upoważniona.
Zastanów się nad tym czy nie mam racji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
Numerow telefonow nie bedzie..... wiec twoj instynkt nKGB Gabrielu bedzie musial poczekac conajmniej tydzien..... chociaz tego co nie raczyl nawet 2 minuty posiwiecic na jakas wymowke z imprezy na ktora dobrowolnie bez przymusu sie zglosil i byc moze 3ch kolegow mialo z nim przybyc to PRAWIE ze moglbym podac....

ALE
Maja przeciez szanse przybyc na impreze za tydzien.... A co do tego ktoremu dziewczyna podobno zabrala samochod... to mial przybyc z kolega i mieli miec kierowce ktory ich zawiezie i odwiezie o ile by niedotarli do nirvany aby wracac dopiero w Niedziele w stanie bardziej kontaktujacym ze swiatem

Wiec pozostaje miec nadzieje ze za tydzien nietylko oni ale i wiecej osob z Grenlandsområdet sie zglosi... A giovi2 PODOBNO mieszka w kawalek od Breviku wiec moze rowniez raczy sie zglosic na impreze razem ze swoim facetem.... pomimo ze na obecna sie niezglosili.....

TAK CZY INACZEJ WSZYSCY NA IMPREZE 22.02.2014


Imperator, raczej nie byłabym pożądanym towarzystwem, z tej prostej przyczyny, że aktualnie całkowicie zarzuciłam spożywanie procentów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:TAK CZY INACZEJ WSZYSCY NA IMPREZE 22.02.2014
22-02-14 NIE ...!!!
Niemniej Jak wszystko wypali zgodnie z założeniami to kto wie :
MOŻE ... 27-02-14 ... wieczorową Porą zadzwonię do twych Drzwierzy ...
---
KTO WIE ... ?!? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
SKANDAL.... jak mozna zarzucic spozywanie etanolu.... toz to zbrodnia preciw Slowianskosci... W takim razie wyslij chociaz twojego faceta moze kierowca tego z Breviku go zabierze jesli racza wybrac sie za tydzien.

PS. Niezdradzajac danych poufnych przyznam ze jakis tam zmysl nKGB masz Gabriel chociaz to tylko czyste przypuszczenia. Poniewaz Joseph jest imiennikiem tego ktory zglosil sie na impreze lecz nie mogl dotrzec.... (O ile nick Joseph jest powiazany z imieniem)....

@Gabriel: To w takim razie juz lepiej 28.02.2014 bo w piatek jeszcze musze sie stawic w pracy a w przeciwienstwie do haczykow na ktorych szczur by sie nieutrzymal to stawienie sie z kilkoma promilami mogloby naprawde zaszkodzic ZAWODOWEJ KARIERZE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
SKANDAL.... jak mozna zarzucic spozywanie etanolu.... toz to zbrodnia preciw Slowianskosci... W takim razie wyslij chociaz twojego faceta moze kierowca tego z Breviku go zabierze jesli racza wybrac sie za tydzien.


No nie ma tragedii, gdyż zarzuciłam tylko tymczasowo.
Ja tam za nikogo podejmować decyzji nie będę, będzie chciał się upić z tobą w następnym tygodniu, to pojedzie i już.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
tam za nikogo podejmować decyzji nie będę, będzie chciał się upić z tobą w następnym tygodniu, to pojedzie i już.

Alez decyzji podejmowac nie trzeba wystarczy skuteczna sugestia.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
giovi2 napisał:Zastanów się nad tym czy nie mam racji.
W chorym Polskim systemie Twoje tłumaczenie ma rację bytu ,
Tu w Norge w
OBECNYCH CZASACH NIE... !!! .

---
Z prostej przyczyny , Norg nie robi problemu z podawaniem innym , danych numerowych z prostej przyczyny .
Jeżeli zna się nazwisko i imiona , to taki numer , ma się prawie natychmiast , wyświetlony na ekranie .
---
I TAK DALEJ ... dalej ...dalej ...
---
Co do książek i bibliotek to się nie wypowiem , ponieważ w dorosłym życiu nie miałem z tym styczności , a w dzieciństwie tylko szkolna biblioteka ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Gabriel napisał:
giovi2 napisał:Zastanów się nad tym czy nie mam racji.
W chorym Polskim systemie Twoje tłumaczenie ma rację bytu ,
Tu w Norge w
OBECNYCH CZASACH NIE... !!! .

---
Z prostej przyczyny , Norg nie robi problemu z podawaniem innym , danych numerowych z prostej przyczyny .
Jeżeli zna się nazwisko i imiona , to taki numer , ma się prawie natychmiast , wyświetlony na ekranie .
---
I TAK DALEJ ... dalej ...dalej ...
---
Co do książek i bibliotek to się nie wypowiem , ponieważ w dorosłym życiu nie miałem z tym styczności , a w dzieciństwie tylko szkolna biblioteka ...


A co ma do tego polski system ??? Nie podnoszę tu tematu ochrony danych osobowych, chodzi tylko i wyłącznie o zwykłą przyzwoitość.

Gdyby ktoś z moich znajomych przekazał dalej mój numer telefonu, bez uprzedniego porozumienia ze mną, to na tym zakończyłaby się nasza znajomość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok