Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
dawid xxx Ania Ka mateusz Dzej Bogusz Roszkowski Michal Lozicki Krystian Kozyra Adrian Jagielski A A gimbus gimbciuś Krzysztof Krzysztof monika13 (8313 niezalogowanych)
31 Postów

(nonia)
Nowicjusz
Imperator1988 napisał:
W SKIEN w weekend zapraszam wszystkich ale to wszystkich pijacych na wodke najwyzszej jakosci. Najpierw sie napijemy a potem jakas faze sie obmysli co zabawnego mozna robic Imperator tylko nie Skien czy Porsgrunn wybierz inne miejsce heehhe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@nonia: A co w Skien/Porsgrunn & Grenlandsområdet sami socjalisci lub abstynenci czy jak?

A co do innego miejsca to niestety nieprzeniose nieruchomosci gdzie indziej, jest gdzie jest. Latwiej aby pijacy przybyli niz zeby dom sie przeniosl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
z s
(jay)
Nowicjusz
a będzie whisky z mlekiem ??

jak tak, to z brevik daleko nie mamy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Myslalem raczej o wodeczce typu: Russkij Standard Platinum/Imperia a z Whiskey to Bushmills ale raczej z kostka lodu bylo w planie

A jesli ktos chce ulubiony drink jasty to mleko bedzie udostepnione dla szczegolnie wymagajacych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
EUREKA zglosilo sie wreszcie 2ch chetnych do picia moze uda im sie znalezc kolejnych. Moze jeszcze ktos tutaj dodatkowo przeczyta to ogloszenie zglosi sie na Polska impreze w sobote....

Wszystko jest nawet dolewka trunku dla kazdego kto by dla siebie za malo zabral.... mozna rowniez obserwowac 3cie Zloto Olimpijskie dla Polski o ile impreza rozpocznie sie dosc wczesnie.

Miejsce imprezy: Høyanlia 31
Czas: 15.02.2014 od przybycia pierwszych pijacych az wszyscy beda zetanolizowani na sztywno

Zglaszac sie prywatna wiadomoscia lub SMSem na: 91827047

Byc moze uda sie stworzyc nowa tradycje Polskich imprez w Skien & Grenlandsomårdet! Przybywajcie bo nareszcie PIJEMY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
Zglaszac sie prywatna wiadomoscia lub SMSem

WSTYD ...!!!
Nawet telefon , zarejestrowany na Rodzica ...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Gabriel: A na co ma byc zarejstrowany telefon? Jak przysluguje dowolna ilosc telefonow na ten sam abonament, trzeba by chyba cierpiec na zanik mysli kapitalistycznej aby rejstrowac kazdy z osobna

@Wszyscy: Im wiecej osob sie zglosi tym lepsza bedzie impreza, wiec zglaszajcie sie ten weekend to czas na dobrodziejstwa etanolu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:
@Gabriel: A na co ma byc zarejstrowany telefon? Jak przysluguje dowolna ilosc telefonow na ten sam abonament, trzeba by chyba cierpiec na zanik mysli kapitalistycznej aby rejstrowac kazdy
FAKT
MASZ RACJĘ ...

---
JEDNAK śmiesznie i dziwnie to wygląda jak ...
POWAŻNY PRACOWNIK ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ MA TELEFON ZAREJESTROWANY NA MAMĘ ...
---
Czyżby to była Słowiańska przypadłość ? .
---
Wszak kaczorek też miał wszystko załatwiane przez Mamuśkę ...
A teraz taki nieporadny i ...................................
---
Dobra idę spać , bo się jeszcze okaże ,że sam Sobie pluję w garnki ...!!!

ECH
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Gabriel: Juz tak sie nieumartwiaj ze w Bodø nie ma imprezy jedynie koty chetne

A co do telefonu to telefon mam w pracy, a poza praca to nieznaja i nawet znac niepowinni prywatnego numeru ewentualni interesanci zwiazani z wykonywanym zawodem.

I to jest przypadlosc "kapitalistyczna" ze sie niewyszukuje dziury w calym jesli cos funkcjonuje optymalnie....

PS. Sprawdz czy w garnku nie ma siersci

@Wszyscy: Zglaszac sie na impreze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał: A co do telefonu to telefon mam w pracy, a poza praca to nieznaja i nawet znac niepowinni prywatnego numeru ewentualni interesanci zwiazani z wykonywanym zawodem.
ZADZIWIASZ MNIE SWOJĄ BYSTROŚCIĄ ...
---
Co do imprezy , to się nie umartwiam ... nie Mam do czego ...
---
Ot tak sobie , miałem tylko ochotę podbić wyżej ten temat ...
---
To musiałem coś na prędko wymyślić , a że jestem zaspany to i efekt mizerny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok