Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca - Norwegia

4 Posty
Angelika Kaczmarczyk
(AngelaEngie)
Wiking
Witam. Jaką agencje pracy byście mi polecili jeśli chodzi o podjęcie pracy w Stavanger lub okolicy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
Nika67 napisał:
Witam. Jaką agencje pracy byście mi polecili jeśli chodzi o podjęcie pracy w Stavanger lub okolicy ? Bez kierunkowego wykształcenia i doświadczenia zawodowego to jedynie Agencję Towarzyską, chociaż i tam też, żądają pewnie jakiś poleceń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
SailorMoon
(SailorMoon)
Wiking
Ja Gabriel napisał:
Nika67 napisał:
Witam. Jaką agencje pracy byście mi polecili jeśli chodzi o podjęcie pracy w Stavanger lub okolicy ? Bez kierunkowego wykształcenia i doświadczenia zawodowego to jedynie Agencję Towarzyską, chociaż i tam też, żądają pewnie jakiś poleceń.

Nie ma to jak projekcja. Zastanawiam sie z jakich zakamarkow zwojow nerwowych( o mozgu nie ma mowy z przyczyn obiektywnych) wygrzebales takie rojenia? O tobie wiadomo, je jestes zlodziejem i damskim bokserem. Ja po latach researchu twoich postow moge dodac: niespelniony utrzymanek, zebrak, pijak, oszust, mitoman.
A co ty mozesz? nic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Nika67 napisał:
Witam. Jaką agencje pracy byście mi polecili jeśli chodzi o podjęcie pracy w Stavanger lub okolicy ?

Tutaj zajrzyj Znajdziesz i aktualne ogłoszenia jak również listę agencji w Norwegii: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok