Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zzzzz - Norwegia

8 Postów

()
Wiking
TEMAT ZAMKNIETY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Niecikowska
(JoannaNiecikowska)
Wiking
Jaaaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

()
Wiking
zzzzz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
kama81 napisał:
No chodzilo mi o singielki... Oczywiscie kolezanki z chlopakami\\mezami tez moga byc.

Nie jestem seryjnym morderca Pracuje z 15 osobami z czego wiekosc ma rodziny i nie sa zainteresowani imprezami. Po prostu nie mam gdzie poznac ludzi, z kim wyskoczyc na piwo itd.

Jezeli chcesz poznawac ludzi, to dlaczego dyskwalifikujesz facetow? Morze ja moge byc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

()
Wiking
zzzzz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
kama81 napisał:
Nie mozesz.. bo morze jest na Sola

Nie chce faceta z forum, bo nie chce faceta elektryka, hydraulika, czy majacego problemy z ortografia.. A teraz mnie za to co napisalam zlinczujcie.


więc chcesz faceta sprawdzonego,takiego który ma partnerkę,którego zachowanie będzie można spokojnie poobserwować z perspektywy "znajomej" rodziny a potem uwieźć ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(kama81)
Wiking
czesio2009 napisał:
kama81 napisał:
Nie mozesz.. bo morze jest na Sola

Nie chce faceta z forum, bo nie chce faceta elektryka, hydraulika, czy majacego problemy z ortografia.. A teraz mnie za to co napisalam zlinczujcie.


więc chcesz faceta sprawdzonego,takiego który ma partnerkę,którego zachowanie będzie można spokojnie poobserwować z perspektywy \"znajomej\" rodziny a potem uwieźć ?


Nie do konca rozumiem tej sugestii. Przeciez nie szukam tu faceta, tylko kolezanki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Pietroniusz
(Pietroniusz)
Wiking
Nowy jestem, ale uwazam ze mozesz spotkac normalnego faceta na forum i nie dyslektyka. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

()
Wiking
zzzz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
kama81 napisał:
Szukam kolezanek w podobnym wieku (35 l). Panom dziekuje. Kolega nie "morze" byc.
Czyli jednak jest troche prawdy w przyslowiu uderz w stół, a nożyce się odezwą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok