Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kulturystyka i dietetyka - Norwegia

Czytali temat:
Alicja Smiałowska Przemek eR Błażej Prasowski Michal Wisnia Tanie CHRUPANIE Paulina Borkowska Tomek ... Miłosz Alberski maciejfil Agnes333 Snow Ele bULK (3670 niezalogowanych)
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Hej. Otoz sprawa wygląda tak, ze ostatnio bardzo interesuje się dieta, dietetyka i co z tym związane.
Czy jest jakas osoba na forum okolice Sandnes( tam mieszkam), Stavanger, która interesuje się tym tematem. Bylbym wdzięczny za odpowiedz .
Pozdrawiam .Rafal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Yyy, samo interesowanie sie nie pozwala ukladac diet Dietetyka to ciekawa nauka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Bartek Buda
(BartlomiejBuda)
Wiking
co tam potrzeba ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Co potrzeba hmmmm wszystko, chodzę na silke i tak zauważyłem ze ogóle diety nie mam jej to co lubię ale ost chyba za dużo )) dlatego zainteresowałem sie tym tematem.
Po drugie jestem technologiem żywienia i cos tam pamietam ze szkoły i chciałbym ta wiedzę uzupełnić.
Macie jakieś ciekawe materiały do poczytania na ten temat ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przybór masy wiąże się z pewnością ze zbyt małą intensywnością ruchów na siłce
i tu trzeba szukać przyczyn tycia, a nie w dietetyce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Ale mnie ogólnie ciekawi ten temat dietetyki.
Za malo ruchów ale ma tez wpływ metabolizm, jedzenie ( co i w jakich porach) intensywność w pracy ( siedzisz czy zapierdzielasz )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Rafi szereg czynnikow ma wpływ na odkładanie się tkanki tłuszczowej aktywność ruchowa jest jednym z czynnikow ,genetycznie możesz być bardziej podatny na odkładanie się nieporzadanej tkanki,i jeden z kardynalnych bledow laczenie weglowodanow z tłuszczami......w necie masz "warszawski koks" tam młodzi chłopcy starają się ogarnąć te tematy może cos Ci się sprzyda ,tylko nie zaczynaj odrazyu od"jepa" bo wykorkujesz ha ha pozdrawiam i trzymam kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Pawel Konieczny
(koniaks)
Nowicjusz
przybor masy wiaze sie tylko i wylacznie ze spozywaniem wiekszej ilosci kalorii niz jest przez organizm zuzytkowane w jednostce czasu. To czy na silowni ktos robi ruchy intesywne czy nie, nie ma znaczenia. Z tym ze to jest proste w teorii ale w praktyce juz trudniejsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Podziel schabowego na 5 części zjedz jedna reszte wyzuc bo i tak organizm więcej bialka jednorazowo nie przyswaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
A ze tak sie spytam czy posiada ktoś ksiazki na temat dietetyki ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok