Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Alicja Smiałowska Przemek eR Błażej Prasowski Michal Wisnia Tanie CHRUPANIE Paulina Borkowska Tomek ... Miłosz Alberski maciejfil Agnes333 Snow Ele bULK (3675 niezalogowanych)
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Wnecie znajdziesz materjalu do 3 miesięcznej lektury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
seba xxx
(seba82)
Wiking
Siemka .
Jak by cie interesowalo mam Glutamine wazna do 12.2014 i waiderka troche. A ja i tak tego nie pochlone tak ze spoko nie ma sprawy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
seba82 napisał:
Siemka .
Jak by cie interesowalo mam Glutamine wazna do 12.2014 i waiderka troche. A ja i tak tego nie pochlone tak ze spoko nie ma sprawy .


Tak z ciekawosci to do czego mu taka glutamina co to nic nie daje?

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17618004

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17111006

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11822473

No tak, zapomnialem, ze wy wolicie zjadac mieszanki jak swinie pasze, a badania naukowe to jakas glupota.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
seba xxx
(seba82)
Wiking
Lepiej pyknac na szybko jakis dziki cyllik z tescia mety i winko lub parabola i zostac kolejnym feetman zalany woda z skuta dupa od injekcji po ktorej Heniu nie jest w stanie zawiesic dupy na koju bo Geniu na przerwie w pogoni za nastepna kropelka ze sreberka zafundowal mu injekcje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
seba82 napisał:
Lepiej pyknac na szybko jakis dziki cyllik z tescia mety i winko lub parabola

Taaa, a potem miec skatowanego wlasnego tescia, problemy ze wzwodem przez dlugi czas a po miesniach ani sladu. No coz, jak wolisz pod efekt nie pod zysk to prosze. Tylko zamiast kupowac badziewiarskie odzywki zainwestuj w zarcie, sterydy, odblok i dobrego endokrynologa, co cie potem wyratuje z opresji
Jak ktos juz sie decyduje na SSA, to przeciez mozna to zrobic pod okiem felczera i z towarem aptecznym. Ale pewnie wolisz czarny rynek z Chin, na obiad piers z ryzem i brokulami czy inne smieci a na odblok modlitwa.

Rosnij duzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
seba xxx
(seba82)
Wiking
Kolego ja tylko napisalem ze mam . I ze ja tego nie pochlone . Nie jestem zwolennikiem SAA bo to nic dobrego . A dobra dietka i ciezka praca na silce daje efekty no i duzo kasy bo to nie jest tanie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
seba82 napisał:
Kolego ja tylko napisalem ze mam . I ze ja tego nie pochlone . Nie jestem zwolennikiem SAA bo to nic dobrego . A dobra dietka i ciezka praca na silce daje efekty no i duzo kasy bo to nie jest tanie .

Kasa na jedzonko...kolego. Te dziwne puszki i wiadra, to wyciaganie kasy z kieszeni cwiczacych. Wiem, ze szukanie sw. Grala kulturystyki trwa od lat, a firmy sprzedaja sieczke by co roku wejsc z czyms nowym. W zasadzie wszystko procz koncentratu i kreatyny jest wymyslem bez potwierdzonego dzialania.

Kreta dziala, ale jej skutki sa dwojakie. Nie na darmo w wielu krajach jest zakazana.
Koncentrat tez bywa pomocny z tym, ze zamiast niego mozna zjesc steka wolowego. Smaczniej, zdrowiej, wiecej aminokwasow i krety wlasnie...naturalnej.

www.livestrong.com/slideshow/550744-the-...errated-supplements/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
seba xxx
(seba82)
Wiking
Wiem kolego ja wole sobie wszamac jakiegos steka salateczke jakiegos dziwnego grila zrobic .ale po niekad na diecie i suplach udalo mi sie przybrac pare deko. Wystarczy zucic palenie i tez przytyjesz . A Sw.Grala chyba jeszcze dlugo nie znajda. Za czasow wikingow nie bylo supli sterydow wcinali dziczyzne i byli kafary. A teraz bujnij sie na ulice i zobacz kur... same Bibery lataja . Bys takiego mial na solowce to nie wiadomo czy go poglaskac i powiedziec przykro mi czy mu z otwartej w policzek .bo nie wiadomo jak to sklasyfikowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Sterydy androgenno anaboliczne (SAA) nie wchodza w grę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
seba xxx
(seba82)
Wiking
I BRAVO dla ciebie kolego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok