Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca przy koniach sportowych.... - Norwegia

Czytali temat:
Mirosław Mrugacz beneksbaat beneksbaat andrzej Czapiewski Rafał Posochów grzegorz starzyk ON Tamten Grzegorz Oryl paweł nowak Radoslaw . Adrianna Grzeszczyk Rysiek ryszard Anna Janik Xenon Polak (6729 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Witam forumowiczów Mam pytanie poszukuję pracę przy koniach sportowych lub stadninie koni hodowlanych,może ktoś z Was zna jakiś adresy web.gdzie mogę znależć jakieś ogłoszenia o tego typu pracy lub jakieś namiary gdzie mogę wysłać swoje CV.Dziękuję za każdą formę pomocy.Pozdrawiam ciepło.K
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?rpp&rv&s4=120983

Temat z konmi stadninami powtarza sie tutaj co pewien czas, wiec troche poszukaj na forum.

www.mojanorwegia.pl/forum/view/235/komen..._w_norge.html#204556
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Marta J
(marumi)
Wiking
Nie polecam Pieniądze nie adekwatne do roboty, jaką sie odwala.... pracujesz ok. 10 godz dziennie..to nie tylko jazdy i lonzowanie..pod opieka ma sie ok 14 koni...wyprowadzanie...i sprowadzanie z padoków...do walkera i sciaganie i nakladanie derek..rece odpadaja...ze nie wspomne juz o sprzataniu boksow...w PL sa od tego stajenni...moze nie byloby tak tragicznie gdyby nie to...ze tutaj zamiast slomy maja trociny...wiec bawisz sie pol godz w odcedzanie gowienek od trocin..porazka..po ok miesiacu wysiadl mi prawy bark...to samo u kolezanki...praca w Norwegii przy koniach rozni sie od pracy w Polsce...chodzi mi generalnie o to, ze w Polsce jest znacznie lepiej....przyjechalam tu z amiarem pracy przy koniach, a pracuje w normalnej firmie..i jestem duzo bardziej zadowolona...mam wolne weekendy i lepsze zarobki a konie traktuje jako hobby po godzinach nie jestem jedyna osoba , ktora ma taka opinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Marta J
(marumi)
Wiking
nawet na padokach czeka Cię usuwanie "min" i nieważne to , że masz konie w treningu. w NO jesteś od wszystkiego ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zbaczajac z tematu glownego: kobiety koniarze sa fantastyczne.. i nie chodzi tutaj o urode.... powiedzial mezczyzna nie-koniarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(GrzegorzBoruszewski)
Wiking
Jesteś nadal zainteresowany? Mogę pomóc, choć nic nie obiecuję. Daj znać na priv czy temat jest aktualny.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Bary)
Wiking
Czy temat jest nadal aktualny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Marta J
(marumi)
Wiking
Fantastyczne?Pod jakim względem? Jesli ktos lubi pracowac od pn do sb przez 10 godz dziennie za 10 tys koron miesiecznie to w sumie nie będę odradzac. ale jest duzo ludzi ktorzy deklaruja sie pomagac przy koniach wzamian za same jazdy...wiec stad te male zarobki..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok