Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Twoje dziecko nie dostało się do przedszkola..... - Norwegia

Czytali temat:
(1426 niezalogowanych)
8 Postów
k l
(mysia0)
Wiking
Jeśli Twoje dziecko nie dostało się do przedszkola, bądź nie masz Go z kim zostawić to chętnie się nim zaopiekuję..
Nazywam się Karolina mam 25 lat i jak narazie opiekuję się 3- letnim synkiem, który również nie dostał się do przedszkola. Mieszkamy w Voll, więc najlepiej jak by dziecko mieszkało w okolicach Bryne, Klepp, Stavanger. Jeśli jest ktoś zainteresowany moją ofertą to proszę o kontakt na meila mysia0@tlen.pl, bądz na gg 3783209.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
wiec chyba niejestes w takiej super sytuacji skoro nadal chcesz sie opiekowac dziecmi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
k l
(mysia0)
Wiking
nie, nie jestem, ale jesli mam siedziec sama w domu to moge komus pomoc i sie zająć czyims dzieckim.
Ale oczywiście z jakimś zyskiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Szkoda, że tak daleko...ja po nowym roku bede szukała opiekunki, powodzenia życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
mysia0 napisał:
nie, nie jestem, ale jesli mam siedziec sama w domu to moge komus pomoc i sie zająć czyims dzieckim.
Ale oczywiście z jakimś zyskiem.

Powiem tak jesli chodzi ci o zysk tl opiekujac sie jednym dzieckiem nigdy niezarobisz poniewaz stawki w norwegii wynosza od 30 do 40 nok za godz opieki wiec zycze ci powodzenia jesli myslisz ze osiagniesz wielki zarobek i ze bedziesz miala chetne kiedy zaproponujesz astronomiczna cene ( odemnie chcialas za 4 godz opieki dziennie 5 tys) jak bym miala tyle zaplacic opiekunce to raczej moja praca byla by bez sensu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
k l
(mysia0)
Wiking
nie licze na wielki zysk, ale jesli jesli polowa tych pieniedzy miala isc na dojazdy, to przepraszam cie bardzo ale mi sie to nie oplaca... Jesli byś mieszkała bliżej to owszem, bardzo chetnie bym sie zajęła Twoim dzieckiem za 35 koron , ktore proponowałas..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
alez oczywiscie przeciez nic na sile
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Jeżeli mogę się wtrącić to rzeczywiście więcej nie dostaniesz za opiekę. Norweszki które opiekują się dzieckiem po 7, 8 godz dziennie dostają 5 tys na miesiąc i żeby dorobić więcej biorą sobie po 2,3 dzieci do opieki. Tu jest inaczej . Ja wiem że w Polsce jest tak że matka opiekunce zostawia swoja pensję ale tu niestety nie zmienisz obyczajów norweskich. No chyba że trafi sięktoś kto da więcej . Najlepiej żeby nie dojeżdżać zbyt daleko umieśc ogłszenie w swojej okolicy np. powieś kartkę w rema 1000. Ludzie czytają
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
k l
(mysia0)
Wiking
ja wiem że opiekując sie dzieckiem nie zarobi nie wiadomo ile, ja chce ta pracę jako dodatkowe zajęcie, minimum jakie sobie wyznaczylam to 4000-5000 tys na reke, a niestety mialam takie oferty ze po odjeciu paliwa na reke wychodzilo mi niecale 1500 kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
nena27 napisał:
Jeżeli mogę się wtrącić to rzeczywiście więcej nie dostaniesz za opiekę. Norweszki które opiekują się dzieckiem po 7, 8 godz dziennie dostają 5 tys na miesiąc i żeby dorobić więcej biorą sobie po 2,3 dzieci do opieki. Tu jest inaczej . Ja wiem że w Polsce jest tak że matka opiekunce zostawia swoja pensję ale tu niestety nie zmienisz obyczajów norweskich. No chyba że trafi sięktoś kto da więcej . Najlepiej żeby nie dojeżdżać zbyt daleko umieśc ogłszenie w swojej okolicy np. powieś kartkę w rema 1000. Ludzie czytają

Dokladnie tak, dlatego ja tez szukajac- gdy juz bede na gorąco szukała- bede patrzyła czy ktos ma blisko. Raz, ze nie oplaca mi sie tyle placic za opieke, dwa- dojazdy tez zajmuja sporo czasu- badzmy ludzmi . Z tego co ja wiem, to srednia stawka jest 30-40 kr na godzine i juz nikogo nie obchodzi nic wiecej. Kolezanka miała tyle placone a jeszcze dawała dziecku u siebie w domku obiadek czy przekąski- tego nie doliczała do swojej "pensji" opiekunki. Nie jest to- nie oklamujmy sie- lekki chlebek i bardzo oplacalna praca. Zycze powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok