Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1422 niezalogowanych)
1 Post

(andziulek1411)
Wiking
Powiem tak ja tez opiekowałam się dzieckiem u polskiej rodziny i w miesiąc dostałam wynagrodzenie w wysokości 5,500 tys koron i za 7 godzin dziennie i jeszcze na dodatek nie we wszytkie dni. WIEC nie mówicie dziewczynie ile zarobi to kwestia jakich znajdzie pracodawców bo nie każdy daje tak mało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
andziulek1411 napisał:
Powiem tak ja tez opiekowałam się dzieckiem u polskiej rodziny i w miesiąc dostałam wynagrodzenie w wysokości 5,500 tys koron i za 7 godzin dziennie i jeszcze na dodatek nie we wszytkie dni. WIEC nie mówicie dziewczynie ile zarobi to kwestia jakich znajdzie pracodawców bo nie każdy daje tak mało
Moze i tak ale generalnie stawki jakie obowiazuja w Norwegi to od 30 do 40 koron za godzine opieki, oczywiscie jesli ktoras z opiekunek dostawala wiecej to tylko sie cieszyc jednak to sa nieliczne przypadki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Na podobnym forum mama 3 letniego dziecka potrzebuje opiekunki w klepp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Odświeżam temat bo jestem w sytuacjii podbramkowej. Czy ktoś byłby w stanie zająć moim dzieckiem 3,5 letnim od jutra do piątku za te marne stawki? Praca od 7.30 do 15..30. Mieszkam w Stavanger niedaleko Mariero
90418057
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
katrin2600 napisał:
andziulek1411 napisał:
Powiem tak ja tez opiekowałam się dzieckiem u polskiej rodziny i w miesiąc dostałam wynagrodzenie w wysokości 5,500 tys koron i za 7 godzin dziennie i jeszcze na dodatek nie we wszytkie dni. WIEC nie mówicie dziewczynie ile zarobi to kwestia jakich znajdzie pracodawców bo nie każdy daje tak mało
Moze i tak ale generalnie stawki jakie obowiazuja w Norwegi to od 30 do 40 koron za godzine opieki, oczywiscie jesli ktoras z opiekunek dostawala wiecej to tylko sie cieszyc jednak to sa nieliczne przypadki


czy ty sobie zarty robisz?????? powaznie 30-40 kr/h???????????? musze pogadac z moja niania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
nena27 napisał:
Odświeżam temat bo jestem w sytuacjii podbramkowej. Czy ktoś byłby w stanie zająć moim dzieckiem 3,5 letnim od jutra do piątku za te marne stawki? Praca od 7.30 do 15..30. Mieszkam w Stavanger niedaleko Mariero
90418057

Witam jesli to wciaz aktualne to odezwij sie na priv. Chetnie zostane z twoim synkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Cześć bardzo chętnie jeśli zgadzasz się na taką marną wypłatę..Jeszcze tylko czekam na męża żeby dał mi ostateczną odp że on nie może zostać w domu..Tylko potrzebuję żebyś była u mnie na 7.25 bo 7.30 mam autobus. Super że mój synek będzie miał towarzystwo.

Ps. Coś mi nie chce wysłać wiadomości priv do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok