Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Nicemarilyn Nikon50 (2423 niezalogowanych)
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Hilton napisał:
Endi, 60x60cm to juz max jaki wymiar moze miec piekarnik, chyba ze taki przemyslowy Ance kupisz :
60 na 60 cm mnie nie satysfakcjonuje trzeba wybudować piekarnie z prawdziwego zdarzenia tak żeby do niej można było wjeżdżać widlakiem z ciastem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
ankaper napisał:
Wiecie co "baby" jedne. Ja tu się staram, ciasto po nocach kręcę, śmietanę ubijam i czekoladę rozpuszczam a Wy tu tylko o piciu. Co ja mam z Wami zrobic?

mozesz jeszcze nam "zrobic" inny, rownie dobry trunek

Hilton, serwetek dzierganych, haftowanych, to ja mam caly kufer
moge sie podzielic , na ponowne zamazpojscie ohcoty nie mam, to po co mi caly kufer serwetek posaznych

co do ciasta i lakoci, to ja owszem lubie, ale one mnie juz nie tak bardzo, a szczegolnie zle wplywaja na rozmiar tylka wiec musze byc wstrzemiezliwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Fiona66 napisał:
ankaper napisał:
Wiecie co "baby" jedne. Ja tu się staram, ciasto po nocach kręcę, śmietanę ubijam i czekoladę rozpuszczam a Wy tu tylko o piciu. Co ja mam z Wami zrobic?

mozesz jeszcze nam "zrobic" inny, rownie dobry trunek

Hilton, serwetek dzierganych, haftowanych, to ja mam caly kufer
moge sie podzielic , na ponowne zamazpojscie ohcoty nie mam, to po co mi caly kufer serwetek posaznych

co do ciasta i lakoci, to ja owszem lubie, ale one mnie juz nie tak bardzo, a szczegolnie zle wplywaja na rozmiar tylka wiec musze byc wstrzemiezliwa



Za to zimową porą przy braku prądu,jak najbardziej wskazane tu i uwdzie te rozmiary Fiona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ja sie moich rozmiarow pozbywam, ale jakby to ciasto bylo z truskawkami i kiwi.....hmmmm kto to wie...kto to wie.... Endi by przegral, bo ja bym dwa takie zjadla
Ankaper, przygotuj takie i robimy imprezke, obiecuje ze zjem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
dobre miałem przeczucie że trzeba większy piekarnik ance kupić zrobiła dobry marketing
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie ma sprawy. Chętnie upiekę ciasto z truskawkami i kiwi. I zrobimy imprezkę. Trzeba dograc szczególy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
ankaper napisał:
Nie ma sprawy. Chętnie upiekę ciasto z truskawkami i kiwi. I zrobimy imprezkę. Trzeba dograc szczególy.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok