Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Nicemarilyn Nikon50 (2430 niezalogowanych)
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie wiem jaki mężczyżna jest materiałem na męża? Ale na pewno nie zależy to od narodowości.
Słyszałam natomiast wiele razy jak Norwedzy zazdrościli Polakom żon. Że takie kobiece, kochane, czułe i do tego sprzątają, gotują, zajmują się dziecmi. Pewnie zaraz odezwą się feministki w tym temacie, ale ja w obronie tego co napisałam powiem, że chodzi mi o to, że my Polki jesteśmy tu doceniane przez Norwegów (panów). Oni są jak wszyscy inni faceci, potrzebują ciepła i miłości i trochę szacunku. Mam na to przykład z życia mojego kolegi Norwega, który właśnie zakochał się w Polce i są na najlepszej drodze do....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Zakochiwanie sie i śnienie o tym jedynym, ze mnie kocha, ze jestem jedyna dla niego i taka wspanila NIE MA SENSU. A tym bardziej jakies sluby...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nasza kasiapaczka należy do romantyczek . pewnie jest jeszcze młoda , niedoświadczona przez życie więc trudno od razu obdzierać ją z marzeń . narazie jeszcze niech sobie śni , marzy i kocha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Hilton napisał:
Zakochiwanie sie i śnienie o tym jedynym, ze mnie kocha, ze jestem jedyna dla niego i taka wspanila NIE MA SENSU. A tym bardziej jakies sluby...

Może sensu nie ma, ale jakie to jest przyjemne i niesamowite.
Dużo rzeczy nie ma sensu, np. ciasta. Mimo tego, że są niezdrowe większośc ludzi je lubi i zjada. A przecież sensu w tym nie ma. Więc dlaczego nie zakochac się, choc to sensu nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(Kerimek)
Stały Bywalec
Wydaje mi się ze faktycznie kobiety maja łatwiej w norwegi chodzi mi o Polki i nie tylko ....to one są zdobywane przez mężczyzn i one decydują co jest najlepsze dla nich ,to może być spontaniczna miłość , zakochanie, ale tez bezpieczeństwo stabilizacja itp. Mężczyźni muszą mieć to coś , wszystko zależy od tego co maja do zaoferowania ...Wydaje mi się ze Facet ma trochę trudniej poznać Norweżkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
tropik napisał:
kasiapaczka napisał:
hmm tylko dlaczego koledzy w pracy patrzą na mnie z litością...

próbowałam przetłumaczyć to w translatorze google no i mi wyszło że ON się ożenił ! (bryllupet znaczy ślub(

może kocha ale nie mnie....
kasia

Daj sobie spokoj Norweg to nie jest material na meza, w Norwegii zwiazek nic nie znaczy dzisiaj jest jutro go moze nie byc tu nie ma takich wartosci jak w Polsce, po tobie badzie nastepna.


Witam wszystkich ponownie po dlugiej wakacyjnej przerwie bez internetu

Nie mam doswiadczenia z polskimi mezami wiec trudno mi porownywac, ale z moich norweskich ( obu) bylam i jestem zadowolona . Moj obecny maz kocha mnie nie za to ze ja pilnuje dzieci, sprzatam i gotuje - bo takimi obowiazkami to sie dzielimy ale za to ze umiemu ze soba wspolpracowac i dochodzimy ze soba do porozumienia ( czasami przez kompromis ) . Ale to chyba nie zalezy od narodowosci tylko od checi wspolpracy nad zwiazkiem i checi uszczesliwiania osoby z ktora sie jest w zwiazku ( moze to jest milosc ? ale na pewno praca , ktora owocuje obopolnym zadowoleniem )

Ja - chociaz juz swoje przezylam nadal wierze w milosc , ale wiem tez ze trzeba sobie na nia zapracowac no i oczywiscie znalezc partnera ktory tez jest nastawiony na prace nad uczuciem

Pozdrawiam tych zakochanych i tych na ktorych to uczucie jeszcze czeka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ankaper napisał:
Hilton napisał:
Zakochiwanie sie i śnienie o tym jedynym, ze mnie kocha, ze jestem jedyna dla niego i taka wspanila NIE MA SENSU. A tym bardziej jakies sluby...

Może sensu nie ma, ale jakie to jest przyjemne i niesamowite.
Dużo rzeczy nie ma sensu, np. ciasta. Mimo tego, że są niezdrowe większośc ludzi je lubi i zjada. A przecież sensu w tym nie ma. Więc dlaczego nie zakochac się, choc to sensu nie ma.


Nie jestem w większosci, nie zjadam ciasta A to co lubię, mogę miec bez okłamywania, ze on mnie kocha I tez jest fajnie, przyjemnie i niesamowicie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Hilton napisał:
Zakochiwanie sie i śnienie o tym jedynym, ze mnie kocha, ze jestem jedyna dla niego i taka wspanila NIE MA SENSU. A tym bardziej jakies sluby...

No, nie wiem Hiltonek Dużo by tu można mówić
Hej barbarek prawie cię niezauważyłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Hilton napisał:
ankaper napisał:
Hilton napisał:
Zakochiwanie sie i śnienie o tym jedynym, ze mnie kocha, ze jestem jedyna dla niego i taka wspanila NIE MA SENSU. A tym bardziej jakies sluby...

Może sensu nie ma, ale jakie to jest przyjemne i niesamowite.
Dużo rzeczy nie ma sensu, np. ciasta. Mimo tego, że są niezdrowe większośc ludzi je lubi i zjada. A przecież sensu w tym nie ma. Więc dlaczego nie zakochac się, choc to sensu nie ma.


Nie jestem w większosci, nie zjadam ciasta A to co lubię, mogę miec bez okłamywania, ze on mnie kocha I tez jest fajnie, przyjemnie i niesamowicie.


Hilton a ja właśnie skończyłam ciasto i chciałam Cie zaprosic, ale jak przeczytałam posta "nie zjadam ciasta" to mi skrzydełka opadły.
Załączam jednak mimo wszystko zdjęcie mojego wypieku, może.... po głębszym zastanowieniu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Mniam, apetycznie wygląda . Ale bardziej by mnie interesował "sheridan", ile razy go mam to jeszcze nigdy mi sie nie udalo nalactak, zeby sie nie pomieszaly warstwy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok