Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Transport Transport Karolina L (4053 niezalogowanych)
1 Post

(Lærer)
Wiking
Od lipca bede mial 4 wolne miejsca na zajeciach idywidualnych (ewt. maks. 3 osoby w grupie). Oprocz tego ucze w szkole. Koszt lekcji indywidualnych - NOK 1440,- za miesiac (1,5h raz w tygodniu). Oczywiscie wystawiam faktury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Lærer napisał:
Od lipca bede mial 4 wolne miejsca na zajeciach idywidualnych (ewt. maks. 3 osoby w grupie). Oprocz tego ucze w szkole. Koszt lekcji indywidualnych - NOK 1440,- za miesiac (1,5h raz w tygodniu). Oczywiscie wystawiam faktury.



Jakiego podrecznika urzywasz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Fiona66 napisał:
Hilton napisał:
Folkeuniversitet, tam sa dobre kursy.

Z moich doswiadczen z Folkeuniversitet i kursami w Rosenhof skole, ta druga wypada lepiej.


To być moze prawda, albo jedynie twoje indywiualne odczucie. Rosenhof jest dla tych, ktorzy mają czas, natomiast kursy na uniwerku sa dla tych, ktorzy czasu nie mają. Kazdy poziom trwa 48 godzin, dzienny 4 dni w tygodniu po 3 godziny, a wieczorowy 2 dni w tyg. po 3 godziny.
Trzeba sobie zrobic na poczatku test i wiadomo od ktorego poziomu zaczac, poziomow jest 7, po ostatnim mozna zdawac Bergenstest.
Grupy są male, na tyle aby moznabylo tez prowadzic konwersacje.
No i jest taniej niz u innych, bo wychodzi 96 koron za godzine, nie 240, tez jest faktura. Oczywiscie nie pisze tego, aby cos komus zarzucic i nie twierde ze inne ceny są wysokie/niskie, kazdy sam decyduje gdzie sie chce uczyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
Hilton napisał:
Fiona66 napisał:
Hilton napisał:
Folkeuniversitet, tam sa dobre kursy.

Z moich doswiadczen z Folkeuniversitet i kursami w Rosenhof skole, ta druga wypada lepiej.


To być moze prawda, albo jedynie twoje indywiualne odczucie. Rosenhof jest dla tych, ktorzy mają czas, natomiast kursy na uniwerku sa dla tych, ktorzy czasu nie mają. Kazdy poziom trwa 48 godzin, dzienny 4 dni w tygodniu po 3 godziny, a wieczorowy 2 dni w tyg. po 3 godziny.
Trzeba sobie zrobic na poczatku test i wiadomo od ktorego poziomu zaczac, poziomow jest 7, po ostatnim mozna zdawac Bergenstest.
Grupy są male, na tyle aby moznabylo tez prowadzic konwersacje.
No i jest taniej niz u innych, bo wychodzi 96 koron za godzine, nie 240, tez jest faktura. Oczywiscie nie pisze tego, aby cos komus zarzucic i nie twierde ze inne ceny są wysokie/niskie, kazdy sam decyduje gdzie sie chce uczyc.


Nie widze prawie zadnych roznic organizacyjnych, ani cenowych. Jaki kurs (godzina) kosztuje w Rosenhof 240 koron?
Zajecia dzienne 4 razy w tygodniu (3godz), od rana, lub od poludnia. Wieczorowe 2 razy w tygodniu od 17.30 do 20.50.
Ceny bardzo zblizone. Przygotowuja rowniez do Bergentest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Fiona, ja nie mama na mysli 240 koron na Rosenhof. Ktos inny sie tu oferuje, poczytaj a bedziesz wiedzic kto. A na Rosenhof ile trwa jeden poziom i ile kosztuje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
w Rosenhof godzina lekcyjna kosztuje ok. 100 koron. Ilosc godzin w zaleznosci od poziomu (srednio ok.40 godz).Rowniez test kwalifikuje na odpowiedni poziom.

Natomiast te 240 za godz., to wg mnie jest troche inaczej. Moze zle interpretuje, ale 1,5h, to chyba 2 lekcyjne ? Wychodzi mi w miesiacu 9 godz lek. Koszt w granicach 160 koron. Niestety, to moja interpretacja, moze jednak sam oferujacy wypowie sie jak traktowac te 1,5 h ? Bo nasze zgadywanie na niewiele sie zdaje Fakt, ze grupa 3 osobowa, to nie kilkunastoosobowa, a w takich uczylam sie w Rosenhof.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Moj ex na rosenhof czekał pol roku na miejsce. Dla mne tez wazne jest ze na uniwerku zajeciea sa na Torgata, wiec w samym centrum, wsiadam pod domem w 37 i wysiadam na Stortorvet i juz jestem, 10 minut raptem.
Tak jak juz mowilam, kazdy uczy sie tam, gdzie mu bardziej pasuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
z kąd wy te ceny bierzecie ......240 nok , 100 nok ??
ja płacę 50 nok za lekcję . może przez tę waszą godzinę nauczycie się dwa razy więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
bad harry napisał:
z kąd wy te ceny bierzecie ......240 nok , 100 nok ??
ja płacę 50 nok za lekcję . może przez tę waszą godzinę nauczycie się dwa razy więcej


hary, skąd, jak już Poza tym na zadupiu jest taniej niz w mieście. No i ty jako rudy masz znizke dla poszkodowanych przez los.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
zniżka dla rudych w norge
będe się farbował
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok