Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Transport Transport Karolina L (4054 niezalogowanych)
1 Post

(Lærer)
Wiking
Fiona66 napisał:
w Rosenhof godzina lekcyjna kosztuje ok. 100 koron. Ilosc godzin w zaleznosci od poziomu (srednio ok.40 godz).Rowniez test kwalifikuje na odpowiedni poziom.

Natomiast te 240 za godz., to wg mnie jest troche inaczej. Moze zle interpretuje, ale 1,5h, to chyba 2 lekcyjne ? Wychodzi mi w miesiacu 9 godz lek. Koszt w granicach 160 koron. Niestety, to moja interpretacja, moze jednak sam oferujacy wypowie sie jak traktowac te 1,5 h ? Bo nasze zgadywanie na niewiele sie zdaje Fakt, ze grupa 3 osobowa, to nie kilkunastoosobowa, a w takich uczylam sie w Rosenhof.

1,5 h zegarowej = 2 x 45 min. 1440,- NOK w przypadku nauki indywidualnej, potem znizki Max. 3 osoby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ja mam trojke litwinow , ktorzy tez musza placic za nauke no. - maja 5 godzin ( 60 min.) tygodniowo i placa 50 kr. za godz. - reszte komuna dofinansowuje im + ksiazki i slownik za darmo - sa grupa 3 osobowa

Mam jeszcze tajlandki - ale one maja wszystko za darmo, bo wyszly za maz za no.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
To fajnie! Tylko widzisz, mnie nikt nie dofinansowuje... Na szczescie mam sporo uczniow i na ogol jeszcze kolejke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anna K
(Lilka)
Wiking
Witam,mam pytanie do Hilton,gdzie musze sie udac,zeby zapisac sie na kurs na uniwerku, na torgata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Lærer napisał:
To fajnie! Tylko widzisz, mnie nikt nie dofinansowuje... Na szczescie mam sporo uczniow i na ogol jeszcze kolejke

Rozumiem - ale ty pracujesz prywatnie czy jestes zatrudniony w jakiejs szkole ? Nauczyles sie no. tutaj czy w Pl. ?

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Justyna x
(justyna85)
Początkujący
ja chodze na rasta opplæringssenter (lørenskog) godzina kosztuje 50kr , zajęcia oczywiście z norweskimi nauczycielami, bo to norweska szkoła komunalna w sumie , są kursy codzienne 3x45min ,jak i wieczorowe 2xw tyg chyba po 3godz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
Do Barbary:
Pracuje w szkole i nauczam prywatnie. Studiowalem w USA, D, PL i N. W N jestem 26 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
No to na pewno jestes super nauczycielem - masz doswiadczenie i znajomosc tylu kultur i jezykow , a to jest duzy plus w tym zawodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok