Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kurs norweskiego - Norwegia

Czytali temat:
Transport Transport Karolina L (4056 niezalogowanych)
39 Postów

(LilaW)
Nowicjusz
czy ktoś korzystał z ich kursów www.languagepower.no/ i z jaką skutecznością?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(LilaW)
Nowicjusz
i co nikt nic nie wie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Małgorzata R.
(19gosia72)
Wiking
Witaj.
Widze ze chyba nie otrzymalas pomocy. Nie wiem czy to notoryczne na tej stronie, ale niestety tak jest.
Ja tez staram sie uczyc norweskiego i szukam osoby , ktora zna w miare norweski i chcialaby troche dorobic.
Niestety CISZA. Chyba nikogo to nie interesuje.
Pozdrawiam. Malgosia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Lila i Malgosia - niestety nie moge wam pomoc inaczej niz pisac posty w moim watku i zaproponowac wam znalezc jakis kurs na miejcsu - tam gdzie mieszkacie

Jak macie problem ze znalezieniem takowego - to w tym moge wam pomoc

Pozdrawiam sedecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
19gosia72 napisał:
Witaj.
Widze ze chyba nie otrzymalas pomocy. Nie wiem czy to notoryczne na tej stronie, ale niestety tak jest.
Ja tez staram sie uczyc norweskiego i szukam osoby , ktora zna w miare norweski i chcialaby troche dorobic.
Niestety CISZA. Chyba nikogo to nie interesuje.
Pozdrawiam. Malgosia.



Malgosia!! A ja bez skutku szukalem rok temu paru osob ktore chcialyby sie uczyc!!!! To dziala w dwie strony !!! Mieszkasz w Asker(sprawdzilem na profilu) wiec moze zrob tak jak ja-zorganizuj grupe 4-5 osobowa,wspolnie znajdzcie nauczycielke i zorganizuj maly kurs w domu i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ale Kzk, Małgosia szuka osoby, ktora "w miare zna norweski i chcialaby dorobic". Nie wiem jak inni, ale ja bym nie chciala sie nigdy uczyc od kogos, kto zna jezyk "w miare".
Jako to bez skutku? Przeciez w koncu znalazles i juz prawie rok sie uczycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
No tak Hiltonko znalazlem ale nie bylo to takie proste.
Hmmm masz racje z tym w "miare"-trzeba by ustalic wlasnie ta miare,ja np jakos w miare sie dogaduje po norwesku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Na pewno taka grupa 4-5 osobowa ,w ktorej sa osoby ktore znaja "w miare" no. jest dobra jako uzupelnienie zajec na kursie no. - mozna sobie popraktykowac , podyskutowac, zapytac , ale nic nie zastapi profesjonalnej nauki na kursie - gdzie jest nauczyciel z doswiadczeniem w tej dziedzinie i ktory moze odpowiedziec na wszystkie pytania uczestnikow kursu

Wiem , ze nie wszyscy nauczyciele wkladaja serce w swoja prace i wiem, ze niektorzy maja za duze grupy uczniow , zeby im w wystarczajacym stopniu pomoc , ale pomimo wszystko ja wybralabym kurs przed individualna nauka z kims kto nie do konca zna jez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Basia jezeli ktos nie do konca zna jezyk to nie powinnien wogole zabierac sie za nauczanie innych!!!!! To po 1 a po 2 grupa 5 osobowa i uczaca sie raz w tygodniu w dlugim okresie czasu, zawsze bedzie lepsza dla mnie od kursu trwajacego 4 tygodnie i materialu przerobionego z predkoscia swietlna!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
AAAAAAA Basiu to nie ja nauczam tylko jestem uczniem bo chyba zle zrozumialas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok