Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Hauger skole eller viljemarka skole kolo honeføss - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty Paul Paul Onty_Ja_Gabriel_3. Daniel N JakubCeran (2568 niezalogowanych)
2 Posty
Daniel N
(Daniel N)
Wiking
Hei

Czy ktos cos wie nt hauger skole lub tez viljemarka skole ( tak to sie chyba pisze )

Chodzi mi o klase wprowadzajaca z pierwszym rokiem norwekiego dla pietnastolatka .
Czy ktos mial kontakt z tymi szkolami i jezeli tak to jakie jest wasze doswiadczenie ?

Czekam na komentarze i pozdrawiam

Daniel N
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Takie info i to wiążące, otrzymasz jedynie na stronie komuny, tam gdzie dana szkoła się znajduje, tu jedynie mogą być podane informacje mojego typu czyli domniemania i to w większości mało aktualne.
MUSISZ się śpieszyć ponieważ w Norge rok szkolny zaczyna się w połowie Sierpnia i później mogą być kłopoty z zapisem a co najważniejsze z adaptacją danego ucznia przez grupę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Takie info i to wiążące, otrzymasz jedynie na stronie komuny, tam gdzie dana szkoła się znajduje, tu jedynie mogą być podane informacje mojego typu czyli domniemania i to w większości mało aktualne.
MUSISZ się śpieszyć ponieważ w Norge rok szkolny zaczyna się w połowie Sierpnia i później mogą być kłopoty z zapisem a co najważniejsze z adaptacją danego ucznia przez grupę.


Gabryś, czy mógłbyś w końcu zaprzestać pieprzenia tych swoich komunałów? Pierdolisz wiecznie o tych "odpowiednich stronach" i zakładkach na nich, a sam się na tym wykładasz... Do szkoły dziecko można zapisać w każdej chwili, chyba, że brak miejsc, ale i to da się załatwić dobrymi argumentami. A adaptacja dziecka w szkole nie zależy od tego, czy zapiszesz je do szkoły przed 15 sierpnia, tylko od jego zdolności do tejże, a także od rówieśników. Nie miałeś dzieci w Norge, ale pierdnąć o tym musisz. Coś tam wspominał dawno temu na forum ten, co wyzywał Cię od damskich bokserów i u którego mieszkałeś i bodajże pracowałeś, jak to wyglądała Twoja relacja z własnym synem, bo ponoć przy wódce trochę mu o tym naoopowiadałeś... Więc przestań pierdolić panie "mundry inakszy" jak to sam zwykłeś pseudo rubasznić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Takie info i to wiążące, otrzymasz jedynie na stronie komuny, tam gdzie dana szkoła się znajduje, tu jedynie mogą być podane informacje mojego typu czyli domniemania i to w większości mało aktualne.
MUSISZ się śpieszyć ponieważ w Norge rok szkolny zaczyna się w połowie Sierpnia i później mogą być kłopoty z zapisem a co najważniejsze z adaptacją danego ucznia przez grupę.


Gabryś, czy mógłbyś w końcu zaprzestać pieprzenia tych swoich komunałów? Pierdolisz wiecznie o tych \"odpowiednich stronach\" i zakładkach na nich, a sam się na tym wykładasz... Do szkoły dziecko można zapisać w każdej chwili, chyba, że brak miejsc, ale i to da się załatwić dobrymi argumentami. A adaptacja dziecka w szkole nie zależy od tego, czy zapiszesz je do szkoły przed 15 sierpnia, tylko od jego zdolności do tejże, a także od rówieśników. Nie miałeś dzieci w Norge, ale pierdnąć o tym musisz. Coś tam wspominał dawno temu na forum ten, co wyzywał Cię od damskich bokserów i u którego mieszkałeś i bodajże pracowałeś, jak to wyglądała Twoja relacja z własnym synem, bo ponoć przy wódce trochę mu o tym naoopowiadałeś... Więc przestań pierdolić panie \"mundry inakszy\" jak to sam zwykłeś pseudo rubasznić
A może to ty sam, przestań za mną łazić po forum jak wesz po jajach i powtarzać zasłyszane pierdoły i to jeszcze przy wódce i ogórku z kiełbasą.
I sam zacznij udzielać takie czy inne porady.
Ja wiem to trudna sprawa, łatwiej jest komuś "dopieprzyć" dosolić i zmielić , trudniej jest odnieść się merytorycznie do danego tematu, bez przypinania łatek adwersarzom.

Wlazłeś
do tego tematu i jak pijana świnia i zacząłeś brudzić, zamiast udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, skoro uważałeś iż moje info jest niepoprawne i fałszywe.
Nie tego oczekuje zadający pytanie.
Jego nie interesują twoje domniemane wywody i żale na temat piszącego odpowiedz, tylko konkrety.
A takie właśnie otrzymał w mojej wypowiedzi, tak uważam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Takie info i to wiążące, otrzymasz jedynie na stronie komuny, tam gdzie dana szkoła się znajduje, tu jedynie mogą być podane informacje mojego typu czyli domniemania i to w większości mało aktualne.
MUSISZ się śpieszyć ponieważ w Norge rok szkolny zaczyna się w połowie Sierpnia i później mogą być kłopoty z zapisem a co najważniejsze z adaptacją danego ucznia przez grupę.


Gabryś, czy mógłbyś w końcu zaprzestać pieprzenia tych swoich komunałów? Pierdolisz wiecznie o tych \\\"odpowiednich stronach\\\" i zakładkach na nich, a sam się na tym wykładasz... Do szkoły dziecko można zapisać w każdej chwili, chyba, że brak miejsc, ale i to da się załatwić dobrymi argumentami. A adaptacja dziecka w szkole nie zależy od tego, czy zapiszesz je do szkoły przed 15 sierpnia, tylko od jego zdolności do tejże, a także od rówieśników. Nie miałeś dzieci w Norge, ale pierdnąć o tym musisz. Coś tam wspominał dawno temu na forum ten, co wyzywał Cię od damskich bokserów i u którego mieszkałeś i bodajże pracowałeś, jak to wyglądała Twoja relacja z własnym synem, bo ponoć przy wódce trochę mu o tym naoopowiadałeś... Więc przestań pierdolić panie \\\"mundry inakszy\\\" jak to sam zwykłeś pseudo rubasznić
A może to ty sam, przestań za mną łazić po forum jak wesz po jajach i powtarzać zasłyszane pierdoły i to jeszcze przy wódce i ogórku z kiełbasą.
I sam zacznij udzielać takie czy inne porady.
Ja wiem to trudna sprawa, łatwiej jest komuś \"dopieprzyć\" dosolić i zmielić , trudniej jest odnieść się merytorycznie do danego tematu, bez przypinania łatek adwersarzom.

Wlazłeś
do tego tematu i jak pijana świnia i zacząłeś brudzić, zamiast udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie, skoro uważałeś iż moje info jest niepoprawne i fałszywe.
Nie tego oczekuje zadający pytanie.
Jego nie interesują twoje domniemane wywody i żale na temat piszącego odpowiedz, tylko konkrety.
A takie właśnie otrzymał w mojej wypowiedzi, tak uważam.


Otóż te Twoje konkrety często wprowadzają w błąd. A ja gdy czegoś nie wiem, to się nie wypowiadam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:Otóż te Twoje konkrety często wprowadzają w błąd. A ja gdy czegoś nie wiem, to się nie wypowiadam Sam sobie zadajesz kłam!
Nie byłeś przy tej "wódce z ogórami" a cały czas łazisz za mną i powtarzasz jakieś zasłyszane w "głuchym telefonie" fanaberie i brednie.
Niemniej niech ci tam byndzie, skoro bez tego twoje życie było by nudniejsze.
A może ty masz żal do samego siebie, że kiedyś tam onegdaj, miałeś okazję mnie spotkać tylko to olałeś i wykpiłeś.
Dlatego teraz robisz to co ci jedynie pozostało.
Wyśmiewać innego.
Ech co za mech tsza kończyć te Wakacje we polandi i wracać na ciche łono we Norge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:Otóż te Twoje konkrety często wprowadzają w błąd. A ja gdy czegoś nie wiem, to się nie wypowiadam Sam sobie zadajesz kłam!
Nie byłeś przy tej \"wódce z ogórami\" a cały czas łazisz za mną i powtarzasz jakieś zasłyszane w \"głuchym telefonie\" fanaberie i brednie.
Niemniej niech ci tam byndzie, skoro bez tego twoje życie było by nudniejsze.
A może ty masz żal do samego siebie, że kiedyś tam onegdaj, miałeś okazję mnie spotkać tylko to olałeś i wykpiłeś.
Dlatego teraz robisz to co ci jedynie pozostało.
Wyśmiewać innego.
Ech co za mech tsza kończyć te Wakacje we polandi i wracać na ciche łono we Norge.


Gabryś, pierdolić to Ty umiesz... Gdybyś tylko miał lepszą pamięć i zmniejszony mechanizm wyparcia, to może byś zrozumiał. Ale gdzież tam panie PROTEŚCIE. Byndziysz, jaki byndziysz.
W sumie nie dziwię Ci się.

I nie łażę za Tobą. Zachowuję LOGICZNĄ ODLEGŁOŚĆ - jak to zwykłeś mawiać szukając pracy, którą Ci kiedyś proponowałem pod warunkiem określenia się co do posiadanych umiejętności I skończyło się na tym bzdurnym pojęciu wymyślonym przez Ciebie

"tsza, we, byndzie, mundry inakszy" i te inne Twoje "rubaszności" są tak biedne, że aż żal.A sugerowanie mi żalu, że Cię nie spotkałem, to już wyżyny Twojego zrytego ego.
Na szczęście - nie kolego

Spierdolenie umysłowe level Małe.Mi czy jak tam tej pacynce było
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok