Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dyskryminacja w miejscu pracy - Norwegia

Czytali temat:
Ola xxx Jędrzej G Piotr W Ilona_Baczewska doReMi (1782 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
Witam moze ktos spotkal sie z podobna sytuacja w mojej firmie ukazalo sie ogloszenie o prace aplikowalam I uslyszalam odpowiedz mamy tam same polki mamy problemy wiecej polek nie potrzebujemy bo jest konkurencja. Czy to jest Dyskryminacja bo niewiem co z tym fantem robic dalej.Pytalam sie adwokata I powiedzial ze to jest Dyskryminacja ale firma twierdzi ze nie bylo zadnej dyskryminacji.Ktos spotkal sie z czyms podobnym warto zawracac glowe.dodam ze cala rozmowe nagralam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AGA2205 napisał:
Witam moze ktos spotkal sie z podobna sytuacja w mojej firmie ukazalo sie ogloszenie o prace aplikowalam I uslyszalam odpowiedz mamy tam same polki mamy problemy wiecej polek nie potrzebujemy bo jest konkurencja. Czy to jest Dyskryminacja bo niewiem co z tym fantem robic dalej.Pytalam sie adwokata I powiedzial ze to jest Dyskryminacja ale firma twierdzi ze nie bylo zadnej dyskryminacji.Ktos spotkal sie z czyms podobnym warto zawracac glowe.dodam ze cala rozmowe nagralam .

Nie rozumiem dlaczego spamujesz zakladajac kolejny, identyczny watek ?

W temacie: skoro juz tam pracuja same Polki i firma twierdzi, ze ma przez to problemy, to moze zastanow sie czy inni, ktorzy staraja sie o te stanowisko nie poczuliby sie faktycznie dyskryminowani, gdyby zatrudniono kolejna Polke

Zastanawia mnie rowniez co sklonilo Cie do nagrywania rozmowy o prace ? Poszlas tam z zalozeniem, ze jak Cie nie ztrudnia, to im "zrobisz kolo dupy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Lindemans...dziewczyna chyba za krótko w norwegii, mało erfaringu i sie obruszyłą ze tak twierdzą przełożeni o nich. Po 3,4 firmie to juz nie bedzie jej ruszało. Chodz ja tez twierdze ze wiekszość naszym rodakom poprostu we łbie sie pokrzękrecało i myslą że to oni są pępkiem swiata a prawda jest taka że jedynie trybikami do zarabiania pieniedzy.

Dyskryminacja jest na kazdym kroku w tym kraju...czarni..oni to dopiero przejebane mają no i pakisy ale to osobny temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Ja bylam pracownikiem tej Firmy chcialam sie przeniesc na inny dzial I tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
AGA2205 napisał:
Ja bylam pracownikiem tej Firmy chcialam sie przeniesc na inny dzial I tyle


kobieto ciezko Cie wogole zrozumiec co ty wypisujesz.... wszystkiego trzeba sie domyslac...

bylas pracownikiem i chcialas sie przeniesc.... to juz nie jestes ? WTF
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
zle to napisalam teraz jestem na drodze sadowej wlasnie mamy negocjacje wiec formalnie jestem pracownikiem firmy .
A 10 jest rettsmekling .

Co do dyskriminacji jest czescia sprawy a adwokat napisal skarge do Ldo wiec to dosc skomplikowane

co do sytuacji nie bede opisywac co sie wydarzylo bo to dluga historia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
a gdzie jest ten watek bo tutaj jest setki watkow

Lindemans moze wyslesz link
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AGA2205 napisał:
a gdzie jest ten watek bo tutaj jest setki watkow

Lindemans moze wyslesz link


Masz az takie problemy z pamiecia, ze nie przypominasz sobie, ze juz identyczny watek zalozylas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
nie mam moze przez przypadek bo mialam problem z telefonem i moze poszlo dwa razy . technika nie jest niezawodna .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a czy to jest norweska firma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok