Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kurs j. norweskiego Drammen,Vikersund (Buskerud) - Norwegia

150 Postów
Witam. Mam pytanko ma ktos moze jakies namiary na kurs j. norweskiego ( z polskiego) Drammen , ogolnie okolice Buskerud ..... ? bardzo prosze o odpowiedz ....pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
Masz na myśli kurs w polskiej grupie, czy jakikolwiek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
W polskiej grupie , najlepszy byl by kurs po kilka godzin w tygodniu i kilka razy w tygodniu ... slyszalam ze sa tutaj takie kursy ale nie jestem pewna czy to rowniez z polskiego na norwski ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
podobno jest jakaś grupa w Drammen, ja myślała się zapisać na wiosnę na Folkesuniversitet w Drammen, ale możemy stworzyć same jakąś grupę, ja mam do Geithus 16 km
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
Mozna by i bylo sprobowac .... teraz podobno ruszyl jeden kurs w Drammen ...niestety miejsc zabraklozanim sie zorientowalam co i gdzie . Ja takze moge dojechac .... gdzies tu w Buskerud ... moge zapisac sie na taki kurs od polowy marca.. wtedy bedemiala opieke dla dzieci ... .podobno w kilku osobowych grupach uczy sie lepiej .... moze jeszczektos jest chetny na kurs i zorganizowanie grupy ....pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
ja tez mam dzieciaki, w jakich godzinach ci pasuje najbardziej
jeśli jest tu ktoś zainteresowany, to proszę się odezwać, może uda nam sie jakąś grupę stworzyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
od polowy marca moge dostosowac sie do innych ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
di Stefano
(diStefano)
Wiking
Kursy są też organizowane w Lier. Zarówno dzienne jak i wieczorowe. Aktualnie zaczął sie w styczniu. I myślę że łatwiej sie tu dostać i jest więcej godzin ( 90 godz. w semestrze na wieczorowym, spotkania 2 razy w tygodniu, cena 5 000 kr za semestr)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
di Stefano
(diStefano)
Wiking
Spotkania (wieczorowe) wtorki i czwartki o 17.30 do 20.00. I są 3 poziomy. Zaliczony jest też samfunnskunnskap
Kurs jest prowadzony w Liervoksenopplaering.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mirek Klimczak
(mikerk)
Wiking
mam pytanie gdzie miesci sie Folkeuniversitet w D rammen a propo teraz zaczynaja sie kursy w introduksion w Drammen ale mi nie pasuja godziny dlatego prosze o odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok