Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
lukasz1268 (7375 niezalogowanych)
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
marzena5573 napisał:
qantan napisał:
marzena5573 napisał:
jakubt napisał:
Ja stawiam na czujnik położenia wału

Brawo dla kolegi Jakuba
DIAGNOZA : czujnik kątowego położenia wału korbowego !!!! Już autko jest jak nowe



no to brawo
wymień ten czujnik i zobaczysz czy rozrusznik zacznie kręcić ...
jeśli nie to zmień mechanika idijotę co postawił taką diagnozę...


PS1: ten błąd ZAWSZE wyskakuje jeśli się skanuje ECU silnika jak motorek nie pracuje
PS2: żadene podłączenie pod komputer nie zdiagnozuje usterki rozrusznika

powodzenia


aha ..można wiedzieć ile kosztowała ta diagnoza??

Diagnoza 150 koron, część z Polski 136zł, auto już jeździ i jest sprawne więc który mechanik jest idiotą?


Marzena a Ty tym peugeotem tak zapieprzasz że w dwa dni zdiagnozowałaś usterkę zamówilaś częsci, przywiozłas i wymieniłaś? Kobieto idź już idź...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
oppenheimer napisał:
Jakub Ja nadal się śmieje bo ta kobieta albo nie wie co mówi albo napisała to celowo żeby cos nam udowodnic. No ok z Nia juz nie ma co rozmawiać ale Ty wyjaśnij nam co ma wspólnego czujnik położenia wału z rozrusznikiem? Ja nie jestem mechanikiem ale jestem pewien że nic. Czy mógłbyś powiedzieć skąd taka diagnoza? Jak to się dzieje że rozrusznik nie działa w skutek wadliwego czujnika? Wypowiedz się proszę...

oppenhimer odpuść sobie nie ma sensu tłumaczyć osobie niemającej zielonego pojęcia o działaniu elektryki w samochodzie
mechanik skasował za podłączenie się pod kompa ..skasował za wymianę czujnika a właścicielka jest szczęśliwa że usterka usunięta....
szkoda czasu,nerwów i klawiatury..
równie dobrze mógł wymienić powietrze w oponach na letnie..
ale autko działa ..właścicielka jest zadowolona i jest OK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Krzychu ale ja sie tu dobrze bawię i nadal czekam na wypowiedź naszego eksperta i Pani Marzenki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marzena5573)
Wiking
jakubt napisał:
Cieszę się że autko już sprawne. Dla tych co się naśmiewali mogę powiedzieć "a nie mówiłem?". Pozdrawiam

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marzena5573)
Wiking
qantan napisał:
oppenheimer napisał:
Jakub Ja nadal się śmieje bo ta kobieta albo nie wie co mówi albo napisała to celowo żeby cos nam udowodnic. No ok z Nia juz nie ma co rozmawiać ale Ty wyjaśnij nam co ma wspólnego czujnik położenia wału z rozrusznikiem? Ja nie jestem mechanikiem ale jestem pewien że nic. Czy mógłbyś powiedzieć skąd taka diagnoza? Jak to się dzieje że rozrusznik nie działa w skutek wadliwego czujnika? Wypowiedz się proszę...

oppenhimer odpuść sobie nie ma sensu tłumaczyć osobie niemającej zielonego pojęcia o działaniu elektryki w samochodzie
mechanik skasował za podłączenie się pod kompa ..skasował za wymianę czujnika a właścicielka jest szczęśliwa że usterka usunięta....
szkoda czasu,nerwów i klawiatury..
równie dobrze mógł wymienić powietrze w oponach na letnie..
ale autko działa ..właścicielka jest zadowolona i jest OK


Trudno pogodzić się z tym że nie ma się racji. No trudno, chyba stał się CUD może z tym się Panowie pogodzicie . Auto jest naprawione i z czym macie jeszcze problem? Pośmiejcie się....ale tym razem ze swojej próżności i głupoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marzena5573)
Wiking
qantan napisał:
oppenheimer napisał:
Jakub Ja nadal się śmieje bo ta kobieta albo nie wie co mówi albo napisała to celowo żeby cos nam udowodnic. No ok z Nia juz nie ma co rozmawiać ale Ty wyjaśnij nam co ma wspólnego czujnik położenia wału z rozrusznikiem? Ja nie jestem mechanikiem ale jestem pewien że nic. Czy mógłbyś powiedzieć skąd taka diagnoza? Jak to się dzieje że rozrusznik nie działa w skutek wadliwego czujnika? Wypowiedz się proszę...

oppenhimer odpuść sobie nie ma sensu tłumaczyć osobie niemającej zielonego pojęcia o działaniu elektryki w samochodzie
mechanik skasował za podłączenie się pod kompa ..skasował za wymianę czujnika a właścicielka jest szczęśliwa że usterka usunięta....
szkoda czasu,nerwów i klawiatury..
równie dobrze mógł wymienić powietrze w oponach na letnie..
ale autko działa ..właścicielka jest zadowolona i jest OK


Otwórz google wpisz nazwę czujnika i dowiesz się co się dzieje z samochodem jeśli jest uszkodzony. A ja nigdy nie napisałam że mam problem z rozrusznikiem a wy się tego uczepiliście. Nie mogłam odpalić na ciepłym silniku, a na zimnym tak.No więc skoro odpalał na zimnym to rozrusznik był ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(marzena5573)
Wiking
oppenheimer napisał:
marzena5573 napisał:
qantan napisał:
marzena5573 napisał:
jakubt napisał:
Ja stawiam na czujnik położenia wału

Brawo dla kolegi Jakuba
DIAGNOZA : czujnik kątowego położenia wału korbowego !!!! Już autko jest jak nowe



no to brawo
wymień ten czujnik i zobaczysz czy rozrusznik zacznie kręcić ...
jeśli nie to zmień mechanika idijotę co postawił taką diagnozę...


PS1: ten błąd ZAWSZE wyskakuje jeśli się skanuje ECU silnika jak motorek nie pracuje
PS2: żadene podłączenie pod komputer nie zdiagnozuje usterki rozrusznika

powodzenia


aha ..można wiedzieć ile kosztowała ta diagnoza??

Diagnoza 150 koron, część z Polski 136zł, auto już jeździ i jest sprawne więc który mechanik jest idiotą?


Marzena a Ty tym peugeotem tak zapieprzasz że w dwa dni zdiagnozowałaś usterkę zamówilaś częsci, przywiozłas i wymieniłaś? Kobieto idź już idź...

No dla mnie 5 dni ale z matmy miałam piątkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
marzena5573 napisał:
Joseph napisał:
marzena5573 napisał:
Witam. Może ktoś miał podobny problem z peugotem 307 rok 2005( benzyna). Na zimnym silniku pali pięknie, po przejechaniu 1-2 km i wyłączeniu można też go odpalić bo nie zdąży się nagrzać. Po przejechaniu 15km trzeba odczekać 2-3 godz żeby odpalił. Co może być przyczyną?

Czy aby nie wystarczy informacja że to francuz....

nie chce zapalić, czy nie "kręci" wcale?


"A ja nigdy nie napisałam że mam problem z rozrusznikiem a wy się tego uczepiliście."

Wogóle nie kręci, słychać tylko małe pyknięcie przy przekręceniu kluczykiem. Zastanawiałam się już czy to nie rozrusznik ale ten problem jest tylko i wyłącznie na ciepłym silniku


"Wogóle nie kręci, słychać tylko małe pyknięcie przy przekręceniu kluczykiem. Zastanawiałam się już czy to nie rozrusznik ale ten problem jest tylko i wyłącznie na ciepłym silniku [/quote]
"

a ten twój post to niby co ??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Ta Marzena byc może jest chora Krzysiek idziemy na piwo Nie dokuczajmy juz Jej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
spoko jej samochód ..jej pieniądze jej problem ,,,no to zdrówko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok