Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
lukasz1268 (7378 niezalogowanych)
9 Postów
Adam Mechanik
(wojtekKoslo)
Wiking
witajcie ale jaja jak berety jestem mechanikiem od 15 lat pracuje tu w serwisie volvo renault i glowa mnie boli hehe . Tak po mojemu zle została opisana usterka .. rozrusznik to jeden problem to ze nie kreci moze byc kilka przyczyn szczotki masa slaba bateria itd. a kiedy kreci i nie zapala to drugi proble co jak najbardziej wskazuje na uszkodzony czujnik walu ktory pod wplywem temp. gubi sygnał i komputer nie wie ze sie silnik wogole kreci i nie uruchamia pompy paliwa wtrysku itd itp. ale było wesoło to czytac moze jeszcze jakis problem hehe . a po drugie niech kazdy robi swoje mechanik auta a piekarz piecze pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Bo najlepiej jest nic nie robić tylko brać. Szukała pomocy i pewnie by znalazła gdyby nie jej głupie teksty juz na początku. Jakie pytanie taka odpowiedź. Nie opisała właściwie co sie dzieje, najpierw mówi tak potem inaczej a na koniec ma pretensje że ktoś Ją obraża. Napisała że na zimnym nie ma problemu więc to albo bardzo duży zbieg okoliczności albo jedna usterka. Niestety nadal nie wiemy czy nie kręci czy nie odpala bo to jednak różnica
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok