Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szkoła podstawowa w Jessheim - Norwegia

Czytali temat:
Agata Dymna Vippe Extensions Eliza W Ilona_Baczewska tinaa12 tinaa12 (2220 niezalogowanych)
3 Posty
Monika Głębocka
(sandrula)
Wiking
Witam, niedawno przyjechaliśmy do Norwegii z 7-letnim dzieckiem, planujemy zamieszkać w Jessheim, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie formalności należy załatwić aby dziecko było przyjęte, dodam że urodził się w Norwegii, ma numer personalny ale żyliśmy do tej pory w Polsce i nie wiem czy to nie trzeba będzie jakoś odnowić, chodzi mi o pozwolenie na pobyt. A może jest ktoś kto mieszka w Jessheim i ma dzieci w podstawówce i mógłby mi po troszku naświetlić sytuację, czy nie ma problemu z przyjęciem dzieci do szkół, jak to jest jeżeli nie zna języka, a może jest jakaś szkoła mieszana? Proszę o pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika Stojowska
(MonikaStojowska)
Wiking
Też interesuje mnie ten temat. Mam dzieci w wieku szkolnym, 12 i 9 lat, mieszkamy w Polsce a mąż w Norwegii. Ciagle wam sie czy wyjechać, mam wątpliwości jak odnalazlyby sie dzieci w szkole. Właśnie wróciliśmy z wakacji w Norwegii. Dodam, ze mieszkaliśmy bardzo blisko Jessheim, w Algerheim, dlatego też ciekawa jestem jak ta edukacja w tym regionie wygląda. Życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(Dorii)
Wiking
Z tego co mi wiadomo komuna odpowiada o przyjęcie do szkół.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika Stojowska
(MonikaStojowska)
Wiking
Kiedy w ogóle rozpoczęcie roku szkolnego w Norwegii? Słyszałam o 20 sierpnia. Potwierdzicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Monika Stojowska
(MonikaStojowska)
Wiking
To też sprawdziły się moje informacje takk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Monika Głębocka
(sandrula)
Wiking
Napiszcie proszę jak się zapisuje dziecko do szkoły, czy trzeba iść do kommune czy od razu do szkoły, jakie dokumenty są potrzebne? Czy są jakieś polskie dzieci w Jessheim, mój mały ma 7 lat. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok