Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
to ja mam takie cos:

Traff en muslim her om dagen som sa han hadde hele Koranen på DVD. Jeg spurte om han ikke kunne brenne en kopi til meg. Det var da helvete brøt løs......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...o

dawno

nie bylo watku

niby uczycielki.teraz podobno

sie rozwija na polnocy i znalazla nowy

sposob,zeby walic w rogi naiwnych...a polonorki podziwiaja!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
Bardzo dobry wątek, a taki zapomniany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Witam wszystkich serdecznie

Odwiedzilam dzisiaj MN po dluzszej przerwie i widze ze nic sie nie zmienilo. Ja nadal jestem pochlonieta studiami i nie mam czasu na udzielanie sie w moim watku, ale wiem, ze jest w No i tez tu na forum wiele zdolnych osob ktore moglyby podzielic sie swoimi doswiadczeniami i roznymi ciekawostkami zwiazanymi z nauka jezyka no. Jest duzo przydatnych wyrazen i zwrotow ktorych mozna sie tylko nauczyc w codziennych rozmowach, a niekoniecznie z ksiazek. Jezeli ktos ma czas i chce sie podzielic z innymi - piszcie i nie przejmujcie sie krytyka i docinkami niektorych uzytkownikow.
Ja mam przed soba jeszcze ok 2 lat studiow i stos literatury do przeczytania, ale mam nadzieje ze sa ludzie ktorzy znajda czas na wymiane swioch spostrzezen i inf. , ciekawostek i linkow.

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok