Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(5712 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Witam ponownie.
Chciałbym ,aby jakaś osoba która się na tym zna powiedziała mi jak to jest. Bo znam wiele osób które w wieku 16-17 lat wyjeżdzają do Holandii i po prostu rzucają szkołe. Czy polskie prawo nie czepia się ich ,że nie ukończyli szkoły (Do 18lat jest obowiązkowa w polsce) ,gdyż są jeszcze na prawach polskich, bo nie mają Holenderskiego obywatelstwa ..


A jedz gdzie chcesz pies z kulawą noga sie nawet o ciebie nie upomni
Chyba ze ktos by to gdzies zgłosił i by cie zaczęli szukać przez interpol
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Poczekaj jeszcze rok, naucz sie czegos, ale bez szkoly moze byc ciezko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Adriano88852)
Wiking
Ja nie potrafię siedzieć po 8 godzin w ławce i słuchać bzdur ,które mi się na nic nie przydadzą w życiu. Wolę zająć się czymś ,co będzie mi sprawiało poczucie, że robie coś pożytecznego. Połowa wiedzy w szkole jest bezużyteczna, druga połowa to kłamstwa. Rząd ma swój system ,przez który "ogłupia" swój naród. Bo co robią polacy jak płacą coraz wyższe podatki i mają takie same pensje? Wyżywają się na forach w necie! To jest rozwiązanie..

Jeżeli ma się odpowienie ambicje i zapał w dążeniu do celu ,to można osiągnąć coś więcej niż być systemu ofiarą!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Ja nie potrafię siedzieć po 8 godzin w ławce i słuchać bzdur ,które mi się na nic nie przydadzą w życiu. Wolę zająć się czymś ,co będzie mi sprawiało poczucie, że robie coś pożytecznego. Połowa wiedzy w szkole jest bezużyteczna, druga połowa to kłamstwa. Rząd ma swój system ,przez który "ogłupia" swój naród. Bo co robią polacy jak płacą coraz wyższe podatki i mają takie same pensje? Wyżywają się na forach w necie! To jest rozwiązanie..

Jeżeli ma się odpowienie ambicje i zapał w dążeniu do celu ,to można osiągnąć coś więcej niż być systemu ofiarą!


O q.wa 16 lat a już ma mocherowy beret
Glupi chłopcze takie właśnie bzdury wyglaszaja totalne matoły i ludzie bez szkół
W każdym normalnym państwie edukacja a szczególnie ta darmowa to nieoceniony dar ktory daje każdemu szanse na lepsza przyszłość. Dla ciebie juz chyba nie ma ratunku idz lepiej i zacznij zarabiać na życie głowa jako młotem do kucia bo na cos innego juz ci sie nie przyda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Ja nie potrafię siedzieć po 8 godzin w ławce i słuchać bzdur ,które mi się na nic nie przydadzą w życiu. Wolę zająć się czymś ,co będzie mi sprawiało poczucie, że robie coś pożytecznego. Połowa wiedzy w szkole jest bezużyteczna, druga połowa to kłamstwa. Rząd ma swój system ,przez który "ogłupia" swój naród. Bo co robią polacy jak płacą coraz wyższe podatki i mają takie same pensje? Wyżywają się na forach w necie! To jest rozwiązanie..

Jeżeli ma się odpowienie ambicje i zapał w dążeniu do celu ,to można osiągnąć coś więcej niż być systemu ofiarą!


Tak, tak, a potem wyjedziesz i bedziesz "kolejnym chujowym marokanczykiem". Powiedz co bedziesz robic bez zawodu? Wymsylisz cos? Przeciez niczego sie w szkole nie nauczyles, bo to nieprzydatne rzeczy i klamstwa. Moze geniuszem jestes? Jak nie, to zostanie ci zbieranie plonow rolnych, badz noszenie kamieni.

Dobra:
matematyka- bzdura, na co mi to. dobra a jak sprawdzisz czy ktos cie nie oszukuje w wyliczeniach?
jezyki- juz gadam i pisze dam rade, a rozumienie tesktu pisanego? Jak zrozumiesz kontrakt?
Wykonywanie prostych reczy np. rozrobic koncentrat plynu chlodniczego, do spryskiwaczy, farb, rozpuszczalnikow przy malowaniu.
itd. itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(Adriano88852)
Wiking
Stary! Jak nie masz pojęcia o życia w polsce to sie nie wypowiadaj! Mocherowy? Wiesz co to za określenie? -.-
Jak mam chodzić do szkoły 15 lat ,i potem za***rdalać w fabryce to ja podziękuje! Bo takie są u nas realia. Ludzie po studiach idą do pracy na takie samo stanowisko jak degeneraci po OHPie
Co osiągnąłeś w życiu ? No powiedz co ?! Zdałeś mature? HaaHa ,ja w wieku 17 lat bym to zaliczył, ale na co? Żeby mieć papier? Żeby obrabiać dupe szefowi i błagać o awans? Nie dla mnie takie życie, wybacz jeżeli tobie to nie przeszkadza to powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Adriano88852 napisał:...Jeżeli ma się odpowienie ambicje i zapał w dążeniu do celu ,to można osiągnąć coś więcej niż być systemu ofiarą!
Może i tak było Kiedyś tam , dawno temu ...
GDY NIEBYŁA WAŻNA MATURA ...LECZ CHĘĆ SZCZERA ... KTÓRA Z NIEUKA ROBIŁA OFICERA ... !.
---i
Jednak zgniła KOMUNA już ... se ne wrati ... Nie te czasy ...
---
Teraz jest wręcz odwrotnie ... bez Dyplomu Jesteś ZEREM ... !!! .
---
---
A tak z Innej Beczki ...
Pisałeś iż chcesz Tu don Norge przyjechać do Ojca który Tu pracuje ...!
---
Czy On ... też rzucił kiedyś SZKOŁĘ ! ?? .
I dzięki Własnym Indywidualnym Ambicjom , zdobył zawód w jakim obecnie pracuje ? .
---
A pro po ... w jakim zawodzie Ojciec Pracuje w Norge ... o ile to nie tajemnica ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Stary! Jak nie masz pojęcia o życia w polsce to sie nie wypowiadaj! Mocherowy? Wiesz co to za określenie? -.-
Jak mam chodzić do szkoły 15 lat ,i potem za***rdalać w fabryce to ja podziękuje! Bo takie są u nas realia. Ludzie po studiach idą do pracy na takie samo stanowisko jak degeneraci po OHPie
Co osiągnąłeś w życiu ? No powiedz co ?! Zdałeś mature? HaaHa ,ja w wieku 17 lat bym to zaliczył, ale na co? Żeby mieć papier? Żeby obrabiać dupe szefowi i błagać o awans? Nie dla mnie takie życie, wybacz jeżeli tobie to nie przeszkadza to powodzenia!


Pierwej rozgranicz znaczenie studia bo sa dwa:
-po szkolach wyzszych zadowodych itp
-druga grupa- dobre politechniki i uniwersytety

To taaki moj maly wtrat do dyskusji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Ja nie potrafię siedzieć po 8 godzin w ławce i słuchać bzdur ,które mi się na nic nie przydadzą w życiu. Wolę zająć się czymś ,co będzie mi sprawiało poczucie, że robie coś pożytecznego. Połowa wiedzy w szkole jest bezużyteczna, druga połowa to kłamstwa.


Matematyka, fizyka, chemia jest bezużyteczną czy to kłamstwa, do której połowy to się zaliczają?


Nie ty jeden taki "mundry", wielu takich, tłumaczyć nie ma co, bo takich to życie musi napierdalać po dupie zanim czegoś się nauczą, im twardszy mondrala tym dłużej to trwa........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Adriano88852 napisał:
Stary! Jak nie masz pojęcia o życia w polsce to sie nie wypowiadaj! Mocherowy? Wiesz co to za określenie? -.-
Jak mam chodzić do szkoły 15 lat ,i potem za***rdalać w fabryce to ja podziękuje! Bo takie są u nas realia. Ludzie po studiach idą do pracy na takie samo stanowisko jak degeneraci po OHPie
Co osiągnąłeś w życiu ? No powiedz co ?! Zdałeś mature? HaaHa ,ja w wieku 17 lat bym to zaliczył, ale na co? Żeby mieć papier? Żeby obrabiać dupe szefowi i błagać o awans? Nie dla mnie takie życie, wybacz jeżeli tobie to nie przeszkadza to powodzenia!


tak zdałem maturę i potem jeszcze zaraz po wojsku zrobiłem zawód
mam 27 lat wlasny dom i samochód w Polsce pracowalem 5 lat nie licząc pracy w wakacje i weekeny. wiec chyba mam większe pojęcie o pracy w PL? Dzięki szkole nauczyłem sie języka, liczenia i teori co pomoglo mi się wybić. A moi koledy z podobnym podejściem jak ty zasilają grono tych co muszą błagać o zasilek
I gdy wymyślono pojecie mocher mialem 20 lat wiec chyba wiem co to znaczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok