Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Andrzej n Katarzyna ... Justyna p Jon Doe Agnieszka Kajka Karolina Sz Damian Budnik John Boro Renata Olszak ja ja ass ass Netina ewa eła JustaLeila (6030 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:
...i gabrys - eksperci od jezyka norweskiego
A tobie co ... Okres się spóźnia i dostajesz zawirowań...? .
---
To , że osobiście nie znam perfekt języka norge , nie oznacza wcale z kolei iż nie orientuję się w danym temacie / dotyczy nauki języka w Polsce , a następnie , rzeczywista konfrontacja w Norge /.
---
Co do Kasko ...
Hm , nie wiem dlaczego , masz tak Negatywne nastawienie do Osób , których nie znasz REALNIE ...
---
On Mówi Poprawnie PO norwesku I tak samo pisze .
---
A że MA nie wyparzoną MORDĘ ...!!! .
---
CÓŻ , LUDZIE WOLNI ... I NIEZALEŻNI ... MAJĄ W DUPIE i to dość głęboko ...!!! .
---
To co inni mają do powiedzenia na Ichni tymmat ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty

(20alex20)
Nowicjusz
Egzaminu nie zdawałem,ale uczyłem sie norweskiego z ESKK.Ma to sens tylko tu w Norwegii bo mozna "wcielac w zycie" i ewentualnie poprawiac wymowe w rozmowie z Norwegami.Mysle,ze tylko dzieki dobrym kursom jezykowym tu w Norge mozna zdac test bergenski i on cos tam znaczy,a kazdy inny certyfikac to nie wiem czy Ci w czyms pomoze.Jesli szukajac pracy dobrze dogadasz sie z Norwegiem to nie bedzie chcial papierka.Test Bergenski jest wymagany w takich np. zawodach jak nauczyciel.Pracujac przy tasmie w fabryce lub na budowie,nie musisz miec "kwita",ze znasz jezyk.Wystarczy,ze sie dogadasz i rozumiesz co od Ciebie chca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
najważniejsze że rozumiesz, z tym też bywa najtrudniej bo różnie gadają...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Cześć, ja zdawałem egzamin i według mnie nie był aż taki prosty – zdałem, ale gdybym nie przyłożył się do nauki podczas kursu to nie byłoby tak kolorowo:>
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok