Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

tankowanie gazu - problem - Norwegia

2 Posty
karol_012345
(karol_012345)
Wiking
Witam, mam pytanko, otóż chciałem zatankować LPG na stacji samoobsługowej, włożyłem kartę bankową mastercard i przed tankowaniem pisze taki komunikat "authorization, chroń swój pin, 800 NOK" o co chodzi? tzn. że pobierze mi z konta te 800 NOK dodatkowo? Mieliście juz cos takiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
pierwsze slysze ale spotkalem sie z limitem na stacjak do 800 NOK. czyli za wiecej nie zatankujesz na jednej tranzakcji. Mysle ze bardziej o to chodzi ale powinno to byc jasno opisane ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
karol_012345
(karol_012345)
Wiking
zatankowałem dzisiaj ten LPG i niestety pobrało mi dodatkowo 800NOK z konta... Mam nadzieję że to tylko jakaś kaucja która zostanie potem zwrócona...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Przemek12
(Przemek12)
Wiking
Mialem to samo. Zabralo mi 800 nok ale po kilku dniach kasa wrocila na konto wiec bez obaw

Kawalek dalej jest stacj i gaz po 4.95 ale trzeba miec swoja koncowke.

Moge sprzedac za 100 koron bo juz nie mam auta z gazem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Wiking
4.95 za 1 litr LPG??? Tylko pozazdrościć U mnie 8.19 Nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Przemek12
(Przemek12)
Wiking
Nie znam nazwy. Jadac od centrum mijasz shella, jest rondo na nim prosto mijasz stacje uno x i taki duzy garaz gdzie parkuja autobusy, ktore jezdza na lotnisko i zaraz za tym garazem w prawo. Tam stoi sam dystrybutor. Ostatnio tankowalem w marcu przec wyjazdem do pl. Mozliwe ze podrozal.

Na tej stacji z kolei pobiera po tankowaniu z konta tylko 10 koron a za pare dni pobiera reszte.

To tak dodaje, zeby sie ktos nie ucieszyl jak ja ze zatankowal za 200 a wzielo10
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok