Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

nocleg - Norwegia

4 Posty
Hanna Domańska
(HannaDomanska)
Wiking
czy ktoś może przenocować dzisiaj Maćka Domańskiego, który jedzie rowerem do Nord Kapp ?Właśnie dojechał do TRONDHEIM i siedzi w Mc Donaldzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a wysra się chociaż w Mc Donaldzie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hanna Domańska
(HannaDomanska)
Wiking
myślę że tak. Przejechał już rowerem 6000 km.Zostało mu Nord Kapp pewnie niecałe 2000 km.To pewnie sobie poradzi chłopcze.Natomiast prośba o normalne wpisy.Jeżeli ktoś chce pomóc oczywiście
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Mateusz Chyła
(canada52)
Wiking
Nocował u mojego kolegi w Holandii, naprawdę jeśli ktoś może, niech mu udostępni nocleg. Cel szczytny. A Ty Janek Sranek! Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz, bo takie głupkowate teksty, to zatrzymaj dla siebie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
canada52 napisał:
Cel szczytny.
A co jest tym szczytnym celem? Zbiorka pieniedzy na sierocinec?
Bo jak zwykle zwiedzanie, to nic szczytnego w tym nie widze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hanna Domańska
(HannaDomanska)
Wiking
Maciek nie zbiera pieniędzy.Jedzie wzdłuż Wału Atlantyckiego oddać cześć poległym żołnierzom.
Jego strona na facebooku to roweremprzezhistorie. Jedzie od 14.05 i nocował chyba2 razy w normalnym pomieszczeniu.Raz właśnie w Holandii a raz we Francji.Normalnie nocuje pod ławką , na plaży na przystanku.Nie ma problemu.Byłoby Mu po prostu miło zanocować u Polaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(dziad)
Początkujący
HannaDomanska napisał:
Maciek nie zbiera pieniędzy.Jedzie wzdłuż Wału Atlantyckiego oddać cześć poległym żołnierzom.
Jego strona na facebooku to roweremprzezhistorie. Jedzie od 14.05 i nocował chyba2 razy w normalnym pomieszczeniu.Raz właśnie w Holandii a raz we Francji.Normalnie nocuje pod ławką , na plaży na przystanku.Nie ma problemu.Byłoby Mu po prostu miło zanocować u Polaków


Aaa, to hold jest tym szczytnym celem? A co wynika z holdu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
HannaDomanska napisał:
Maciek nie zbiera pieniędzy.Jedzie wzdłuż Wału Atlantyckiego oddać cześć poległym żołnierzom.
Moze wybiore sie do Krakowa, oddac czesc zmarlym królom.

Couchsurfing, fajna sprawa:
www.couchsurfing.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Elise napisał:
HannaDomanska napisał:
Maciek nie zbiera pieniędzy.Jedzie wzdłuż Wału Atlantyckiego oddać cześć poległym żołnierzom.
Moze wybiore sie do Krakowa, oddac czesc zmarlym królom.

ja myślę, że warto przyklęknąć przed mogiłą marszałka Piłsudskiego i podziękować za nazwanie polskich ludzi
oraz majestatem Wielkiego Polaka Lecha i oddać cześć za stworzenie zwrotu powitalnego dla przeciętnego Polaka: spieprzaj dziadu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hanna Domańska
(HannaDomanska)
Wiking
Ja to chyba już dziękuję za ten nocleg dla Maćka bo chyba pomyliłam miejsce na wpis . Pozdrowienia z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok