Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Rafaello Durczyński
(RafaelloDurczynski)
Wiking
Taka pogoda a wam się nudzi na plaży rodaków od groma od wyboru do koloru
Można zrobić kiedyś grilla większą ekipą raźniej

Pozdrawiam z Larvik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Andrzej s
(kain1976)
Wiking
Witam wszystkich
Podpinam sie do tematu...przenioslem sie z Moss niedawno i zupelnie nikogo tu nie znam wiec bardzo chetnie poznam nowych ludzi....bo dobre towarzystwo nigdy nie jest zle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MAX35)
Wiking
Ja mieszkam w Sem i tez bym poznał nowych ludzi najgorsze są weekendy nuda straszna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(ooKamilaoo)
Wiking
no ok, to ja też podbijam... głównie Holmestrand, Horten, Tonsberg i okolice. No i niech płeć piękna się również ujawnia, bo chyba nas tu troszkę mało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Zosia Kowalska
(zocha74)
Wiking
Ja też szukam kogoś z okolic Horten! Ostatnio zalogowałąm się na portalu polish souls, tam jest sporo osób z mojej okolicy, ale może tu na forum też poznam kogoś chętnego na spotkanie weekendy mam wolne, więc chętnie wyjdę gdzieś na kawę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
Nerowercia nadal szukasz koleżanki, bo ja tak.jak cos odezwij się.mieszkam w hvasser.moge podjechać jeśli masz chec na zapoznanie sięNuda w naszej małej wiosce i brak koleżanek.Chyba się rozumiemyPozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
justa b.
(latifa)
Wiking
może ktoś z was potrzebuje kogos do sprzątania??Chętnie wyżyje się na mopie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sylwia (...)
(sylviach)
Wiking
Witam ja również jestem bardzo chętna aby poznać nowych ludzi jestem od niedawna w Norwegii ( okolice Horten, Holmestrand, Revetal,Tønsberg ) chciałabym się z kimś spotkać, porozmawiać napić kawy, gdzieś wyjść razem itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Ja teeeeż. Ja teeeeż ) Z chęcią poznam ludzi bo że tak się wyrażę cholery można dostać a weekendy przed tv lub przed kompem są okropnie nudne... ) Może jakieś spotkanie? Kawka ? Zakupy ? Cokolwiek ;D Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(ooKamilaoo)
Wiking
Ja jestem jak najbardziej za jakimś spotkaniem. W sumie termin i miejsce są mi obojętne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok