Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukiwanie sklepów - Norwegia

Czytali temat:
EWA J Zygmunt xxx Anna Bak Teresa ....... Kasia K merymont Łukasz W HeartB Judyta1 (4746 niezalogowanych)
12 Posty

(kasia13387)
Wiking
Witam,
Mam dwa pytania Pierwsze głównie skierowane do Pań : Gdzie w Alesund lub okolicach znajde sklepy z kosmetykami ? Poszukuje również sklepów ze zdrową żywnością ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(kasia13387)
Wiking
Halo !? Jest tu ktoś? Ponawiam pytanie. Pilne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
kasia13387 napisał:
Witam,
Mam dwa pytania Pierwsze głównie skierowane do Pań : Gdzie w Alesund lub okolicach znajde sklepy z kosmetykami ? Poszukuje również sklepów ze zdrową żywnością ?


Kasiu, tytanie intelektu, wujek google twierdzi, ze sklepy z kosmetykami (Kicks, Fredrik & Louisa i inne) znajdziesz np. w centrum handlowym Amfi Moa. Tam rowniez jest Sunkost i Life ze zdrowa zywnoscia. Helsekost (rowniez zdrowa zywnsc) niedaleko na ulicy Kesiser Wilhelms gt. 25.
Duze, dobrze zaopatrzone sklepy spozywcze ( Meny, Copp) maja rowniez pelno produktow, ktore oferuja sklepy ze zdrowa zywnoscia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
...Keiser mialo byc, nie Kesiser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

()
Wiking
Kasiu, tytanie intelektu, wujek google twierdzi, ze sklepy z kosmetykami (Kicks, Fredrik & Louisa i inne) znajdziesz np. w centrum handlowym Amfi Moa. Tam rowniez jest Sunkost i Life ze zdrowa zywnoscia. Helsekost (rowniez zdrowa zywnsc) niedaleko na ulicy Kesiser Wilhelms gt. 25.
Duze, dobrze zaopatrzone sklepy spozywcze ( Meny, Copp) maja rowniez pelno produktow, ktore oferuja sklepy ze zdrowa zywnoscia.


Anno,Wujek google niestety nie potrafił pomóc mi w tym przypadku dlatego zdecydowałam się zadać pytanie lepiej zorientowanym osobom w tym temacie. Tym bardziej,że jestem nową osobą w Norwegii i nie do końca jeszcze wiem jak i gdzie szukać ... Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok