Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Internet - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Grażyna Kot Jan Maryjan Greg Greg piotr wegrzyn Kasia K boj fra oszlo eM Jey Cortez1 N Janek Jastyniuk ALEXANDER HAZARD Asia7771 (4683 niezalogowanych)
1 Post
Asia7771
(Asia7771)
Wiking
Witam,
za kilka dni wyjeżdżam do Alesund. Czy moglibyście mi doradzić w kwestii internetu, tak żebym miała go w smartphonie, cały czas dostępny. Jakiś router przenośny, do tego karta z internetem norweskim? Co i gdzie najlepiej kupić?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Asia7771 napisał:
Witam,
za kilka dni wyjeżdżam do Alesund. Czy moglibyście mi doradzić w kwestii internetu, tak żebym miała go w smartphonie, cały czas dostępny. Jakiś router przenośny, do tego karta z internetem norweskim? Co i gdzie najlepiej kupić?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Cortez1 napisał:
Asia7771 napisał:
Witam,
za kilka dni wyjeżdżam do Alesund. Czy moglibyście mi doradzić w kwestii internetu, tak żebym miała go w smartphonie, cały czas dostępny. Jakiś router przenośny, do tego karta z internetem norweskim? Co i gdzie najlepiej kupić?
pozdrawiam

---------
W rejonie Alesund najlepiej zastosowac dwa alternatywne wyjscia:
- karta GSM norweska, cholerycznie droga bo ok. 50 nok
- bazowa stacja BSM wzieta z Polski, bezplatna, ale troche ciezka bo to konstrukcja metalowa ok. 20 m i dosc trudno sie z nia chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok