Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Naprawa Lodówki - Norwegia

Czytali temat:
Adam Moszczyński Artur K. Przemysław Fulbiszewski TOMASZ9791 Flismalemp01 (2370 niezalogowanych)
15 Postów

(mario78pt)
Wiking
Witam szukam kogoś kto naprawiłby mi lodówkę gwarancja skończyła się kilka miesięcy temu agregat pracuje ale nie chłodzi lodówko-zamrażarka indesit kupiona w Elkjopie Alesund listopad 2012 szkoda mi ją wyrzucić bo jest w bardzo dobrym stanie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
mario78pt napisał:
kupiona w Elkjopie Alesund listopad 2012
Zawsze wydawalo mi sie, ze na lodowki jest w Norwegii 5 lat gwarancji.

Når du handler med en profesjonell selger, er reklamasjonsfristen to eller fem år. Om varen er ment å vare vesentlig lenger enn to år, er fristen fem år. Det gjelder varer som for eksempel kjøleskap og vaskemaskiner.

www.forbrukerradet.no/dine-rettigheter/g...n%C3%A5r-noe-er-feil
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
mario78pt napisał:
[quote] Witam szukam kogoś kto naprawiłby mi lodówkę gwarancja skończyła się kilka miesięcy temu agregat pracuje ale nie chłodzi lodówko-zamrażarka indesit kupiona w Elkjopie Alesund listopad 2012 szkoda mi ją wyrzucić bo jest w bardzo dobrym stanie Pozdrawiam [/quote

Reklamacja jest 5 lat .. Jesli posiadasz rachunek to bez problemu powinni ci ja naprawic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
annajs napisał:

Reklamacja jest 5 lat .. Jesli posiadasz rachunek to bez problemu powinni ci ja naprawic

Nawet nie musisz miec rachunku. Wszystkie zakupy czegos wiekszego sa zawsze zapisywane na nazwisko kupujacego i sa w rejestrze Elkjøp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok