Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pokoju z łazienką lub małego mieszkania. - Norwegia

Czytali temat:
mart enty boj fra oszlo Inspektor Gadget lukas852b Edward Edwardsson (1601 niezalogowanych)
1 Post
Edward Edwardsson
(Toymachine)
Wiking
Cześć.
Jak w tytule, szukam pokoju lub małego mieszkania do wynajęcia, z miejscem parkingowym. Okolice Drammen, Asker, Aros. Jestem spokojny, kulturalny, ukierunkowany na pracę i sport. Bez nałogów alkoholowych i tytoniowych. Interesuje mnie ciche, spokojne miejsce.
Więcej o sobie mogę napisać w wiadomości prywatnej, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Przemek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
PrzemekC napisał:
Cześć.
Jak w tytule, szukam pokoju lub małego mieszkania do wynajęcia, z miejscem parkingowym. Okolice Drammen, Asker, Aros. Jestem spokojny, kulturalny, ukierunkowany na pracę i sport. Bez nałogów alkoholowych i tytoniowych. Interesuje mnie ciche, spokojne miejsce.
Więcej o sobie mogę napisać w wiadomości prywatnej, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie,
Przemek.


Właśnie robię takie w Drammen w spokojnej okolicy na górce. Ale dopiero za 2 m-ce będzie gotowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Inspektor Gadget
(InspektorGadget)
Wiking
Polecam zapamiętać ten nick - <mart enty> - Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem i odradzam wynajmowanie od niego czegokolwiek!

Wystarczy go poczytać, żeby zrozumieć, że lepiej się trzymać z daleka. Przykłady tylko z jego ostanich postów:
"Ci Polacy spłonęli na własne życzenie" - o Polakach, którzy zginęli 15 lat temu w słynnym już pożarze w Drammen

"Spierdalaj stąd" - w tłumaczeniu z menelskiego na ludzki znaczy to w jego ustach "Do widzenia"

"Wypierdalaj wreszcie. Konia zwal" - to chyba znaczy w jego języku "do widzenia i pozdrawiam"

Resztę jego postów każdy przegląda na własne ryzyko, bo dają zbyt dużego raka. Ja za chemioterapię nikomu nie zwracam i więcej przykładów nie będę przytaczał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
Polecam zapamiętać ten nick - <mart enty> - Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem i odradzam wynajmowanie od niego czegokolwiek!

Wystarczy go poczytać, żeby zrozumieć, że lepiej się trzymać z daleka. Przykłady tylko z jego ostanich postów:
\"Ci Polacy spłonęli na własne życzenie\" - o Polakach, którzy zginęli 15 lat temu w słynnym już pożarze w Drammen
\"Spierdalaj stąd\" - w tłumaczeniu z menelskiego na ludzki znaczy to w jego ustach \"Do widzenia\"
\"Wypierdalaj wreszcie. Konia zwal\" - to chyba znaczy w jego języku "do widzenia i pozdrawiam"
Resztę jego postów każdy przegląda na własne ryzyko, bo dają zbyt dużego raka. Ja za chemioterapię nikomu nie zwracam i więcej przykładów nie będę przytaczał


Nie trudź się. Dam Ci kolejny

Spierdalaj pajacyku
Zapisz się do związków zawodowych MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok