Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Stomatolog polski w Drammen - Norwegia

11 Postów
Waldemar Dominiak
(waldipol)
Wiking
Czy ktoś ma jakieś namiary na polskiego stomatologa w Drammen i czy ktoś wie czy z infekcją zapaleniem i bólem zęba trzeba płacić za stomatologa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Klara Belew
(Klara40)
Wiking
Czesc Co prawda nie ma zadnych namiarow na polskiego stomatolologa w Drammen,ale bylam tutaj u dentysty z bolem, zapaleniem zeba,ktory potem jak sie okazalo nadawal sie tylko do usuniecia no i za wizyte,zajrzenie co sie dzieje,zrobienie przeswietlenia zaplacilam 1000kr no i co? okazalo sie ze ze wizyta u specjalisty,do ktorego kierowal mnie dentysta kosztowalaby wiecej niz przelot do pl wyrwanie i powrot.Poleciialam,zalatwilam sprawe.pobylam dzien z rodzina,zrobilam zakupy i wyszlo mi o wiele taniej.niestety dentysta w Norge kosztuje.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Klara Belew
(Klara40)
Wiking
No i jeszcze musze dodac,ze czy infekcja,zapalenie czy cos tam,niestety placi sie......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Klara Belew
(Klara40)
Wiking
Z platnosci zwolnione sa tylko dzieci do lat 16-tu i osoby niepelnosprawne,pozostali niestety musza palacic!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
Ja mam namiary na polska stomatolog w Lørenskog, to po drugiej stronie Oslo jadac od Drammen.
Bardzo mila i fachowa obsluga. Polecam.

www.lorenskogtannklinikk.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Reason Project)
Stały Bywalec
Klara40 napisał:
Czesc Co prawda nie ma zadnych namiarow na polskiego stomatolologa w Drammen,ale bylam tutaj u dentysty z bolem, zapaleniem zeba,ktory potem jak sie okazalo nadawal sie tylko do usuniecia no i za wizyte,zajrzenie co sie dzieje,zrobienie przeswietlenia zaplacilam 1000kr no i co? okazalo sie ze ze wizyta u specjalisty,do ktorego kierowal mnie dentysta kosztowalaby wiecej niz przelot do pl wyrwanie i powrot.Poleciialam,zalatwilam sprawe.pobylam dzien z rodzina,zrobilam zakupy i wyszlo mi o wiele taniej.niestety dentysta w Norge kosztuje.........

Kto w tych czasach jeszcze wyrywa zeby? Jest cos takiego jak wizyty kontrolne co 3-6 miesiecy podczas ktorych sprawdza Sie stan uzebienia, skaling ,piaskowanie, fluryzacja i problemow brak. Musisz miec niezle bagno w szczece- lata zaniedban.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Jesli kots jeszcze szuka polskiego stomatologa to jest jeden w Sandefjord
Hvaltorvet tannleger tak sie nazywaja.
a tu telefon 33 46 88 76
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
iza nowak
(nowa2014)
Początkujący
Wit Kolodziej, Drammen, globus tannhelseklinikk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
Kasia K
(KasiaKr)
Początkujący
nowa2014 napisał:
Wit Kolodziej, Drammen, globus tannhelseklinikk

dokładnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Wspolczuje ja chodze do norweskich lekarzy ale bez znajomosci jezyka to musi byc klopotliwe powiedziec gdzie boli jak co jadlas masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok