Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wspinaczka wysokogórska - Norwegia

65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Czy są tutaj na forum osoby, które lubią wspinać sie po górach?
Czy przygotowywaliście się do takiej wspinaczki samodzielnie czy jednak przeszliście kurs z instruktorem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Tak są tu ludzie którzy się wspinaja. Jest to bardzo piękny sport, lecz też ryzykowny. Na pewno trzeba mieć sprzęt do tej przygody. Proponował bym(Może puzno) ale zacząć od sztucznych ścianek wspinaczkowych gdyż będziesz miała z tym do czynienia. Na pewno trzeba zapoznać się ze sprzętem wspnaczkowym liny czekam buty z możliwością montażu raków i nauczyć się tego używać. W przyszłym roku wybieram się na mont blnanc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Po pierwsze odpowiednie treningi, które dobrze jest zacząć na długo przed taka wyprawą. Polecam regularne trenowanie po kilka godzin w tygodniu. Poza tym dobrze jest sie wybrać na długie spacery po gorach.
Jednak o wiele ważniejszy jest to jaki zgromadzimy ekwipunek i oczywiście to gdzie go nosimy czyli plecak. Niewątpliwie kluczową sprawą stanowią też odpowiednie, górskie buty oraz jakieś nieprzemakalne, oddychające skarpety (najlepiej mieć przy sobie drugą parę na zapas „jakby co”). Jeśli nie wiesz jak to skompletować, polecam skontaktować się z dobrym sklepem sportowym, ewentualnie zapytać się na forum branżowym.
Zerknij sobie na asortyment tutaj www.polarsport.pl/wspinaczka/liny.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a ta dalej pisze do samej siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...a ta dalej pisze do samej siebie Zazdrościsz?
Może te trzy panny, mieszkają obok siebie i tego nawet nie wiedzą, pisząc te teksty w postach.
Chociaż osobiście, skłonny jestem uwierzyć w to iż jedna z tych panien, ta prawdziwa, ma nietypową przypadłość roztrojenie jaźni.
Niemniej i na tym forum w zamierzchłych już czasach, był podobno gość co miał 33 konta i również podobno z nudów, dyskutował sam ze sobą, a nawet i prowadził zażarte dyskusje.
Może ta panna poszła w jego ślady?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bojfraoszlo napisał:
...a ta dalej pisze do samej siebie Zazdrościsz?
Może te trzy panny, mieszkają obok siebie i tego nawet nie wiedzą, pisząc te teksty w postach.
Chociaż osobiście, skłonny jestem uwierzyć w to iż jedna z tych panien, ta prawdziwa, ma nietypową przypadłość roztrojenie jaźni.
Niemniej i na tym forum w zamierzchłych już czasach, był podobno gość co miał 33 konta i również podobno z nudów, dyskutował sam ze sobą, a nawet i prowadził zażarte dyskusje.
Może ta panna poszła w jego ślady?



Tak Gabrys, i tenże gostek zarzekal sie, ze juz wiecej na forum pisal nie bedzie, a nadal to robi, co widac na zalączonym obrazku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...był był taki jeden co miał tutaj 33 ko(tów)nt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok