Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Kajak - Norwegia

5 Postów

(Hiluxt)
Wiking
Witam czy ktoś z grupy pływa kajakiem. Pytam bo czasami samemu wiosłować to nudno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Hej, a gdzie najczęściej wiosłujesz tzn. w jakim regionie? Od lipca będę tu miał kajak i myślę trochę pośmigać. Na początek raczej spokojne wody, ale potem myślę jakieś fajne rzeczki porobić. Mieszkam w Sandnes, więc okolice Stavanger i Rogaland najbardziej wchodzą w gre. Ale pomysły są też na wyjazdy gdzieś dalej...

Pozdrawiam
Tomek

jazdakuwolnosci.wordpress.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Hiluxt)
Wiking
Ja mieszkam w Lørenskog. Kawał drogi od ciebie.pływam w całym Akershus tam gdzie sie da .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magdalena Włodarczyk
(MagdaWlodarczyk)
Wiking
Witam chciała bym zacząć pływać kajakiem. Widzę że pływasz w moich okolicach. czy możesz mi doradzić trochę?
Szczerze to nie wiem od czego mam zacząć nie mam też kajaku, proszę o kontakt
Magdalena
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Hiluxt)
Wiking
Witam.
Zapraszam wszystkich pasjonatów kajakarstwa do członkostwa w grupie o nazwie Kajak.
Będziemy mogli się zapoznać ,rozmawiać oraz organizować wspólne wypady.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Pummba13 Timon
(Pummba13)
Wiking
Hejka, jak wygląda sprawa kajaka w Norwegii. Czy trzeba przejść jakieś szkolenie? Ktoś kiedyś mi powiedział, że nie mogę kupić sobie od tak kajaku i pływać. Pierw trzeba nabyć uprawnienia. Oczywiście pływałem w pl więc potrafię. Jeżeli potrzebne jest zaświadczenie potwierdzające takie umiejętności to gdzie się zgłosić? Pozdrawiam forumowiczów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok