Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

15 Postów
Pawel Pawel
(PawelKwiatkowski1)
Wiking
Witam,jeden kolega ze Stabekk sie odezwal I tez jest za wykopkami wiec jest nas trojkamozemy sie wszyscy spotkac,masz jakies miejscowki?Najlepiej bylo by zapytac na jakiejs farmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ponury Ponury
(Ponury)
Wiking
Fajnie, trzy osoby to już coś, może uda się zmontować grupę, co do miejscówek to średnio mogę doradzić, chodziłem raczej na wariata, najczęściej okolice jeziora Bogstad i trochę po różnych krzakach, bez spektakularnych znajdek. Może możemy jakoś razem zaplanować jakiś wypad, co trzy głowy to nie jedna. Ja w każdym bądź razie jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Pawel Pawel
(PawelKwiatkowski1)
Wiking
Wiec trzeba sie zorganizowac,nie masz jakiejs farmy kolo siebie?ja tez chodzilem gdzie popadnie ale bez efektow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Ponury Ponury
(Ponury)
Wiking
Mieszkam blisko Røa więc pewnie farm znalazło by się trochę, u mnie problem jest z językiem. Mówisz może po norwesku lub angielsku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marek Goliński
(g11maras)
Wiking
siema montuje grupe na wykrywke kto chetny oslo i okolice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Pawel Pawel
(PawelKwiatkowski1)
Wiking
Siema jestem chetny,co,jak i kiedy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
NeStoR Drag_ratS
(NeStoR90ds)
Wiking
Jesli dalej aktualne ja bym z mila checia nabral nowego doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jacek Olszewski
(jacek19071)
Wiking
Pola skoszone. Może jakiś wypadzik? Mieszkam w Lillestrom i kilka sreberek już znalazłem na pobliskich polach.
Może jutro?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Pawel Pawel
(PawelKwiatkowski1)
Wiking
Czesc.Dopiero zobaczylem wiadomosc.Chetnie sie wybiore mieszkam na Stovner wiec blisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Darek1981
(Darek1981)
Wiking
Cześć jestem Darek mieszkam w Fetsund mam auto i chętnie się przyłączę jeśli to możliwe do poszukiwań latalem w okolicy Fetsund ale sam zlom jak będziesz mial chec wyskoczyć na weked to sie odzywaj pozdrawiam Darek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok