Nareszcie wiosna, więc zaczynamy wypady rowerowe.. szosa i mtb..co komu pasuje
Oslo, Drammen, Asker i okolice...jeździmy głównie w weekendy..chętnych serdecznie zapraszamy.. zgadujemy się na facebooku: Rowerem po Norwegii




1 NOK
Projekt od zaraz. Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy/monterów rurociągów (pipefitterów) do długoterminowego projektu.