Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poker w Oslo. - Norwegia

4 Posty

()
Wiking
Witam.
Zapraszam zainteresowanych, grających w Pokera do kontaktu, jako że gram w Oslo w jednym z Poker Room'ów i jestem na etapie tworzenia teamu pokerowego.
Służę informacją gdzie można legalnie pograć w turniejach oraz przede wszystkim szukam zainteresowanych dołączeniem do teamu w celu wspólnej wymiany doświadczeń, analizy rozdań, treningów oraz gry.
Mile widziane osoby z każdym poziomem doświadczenia, nie jest dla mnie ważne jak długo grasz, możemy wspólnie tworzyć amatorski team tutaj w Oslo zatem pisz jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
symbion
(symbion)
Wiking
siema gdzie tu mozna pograc na zywo w pokera na stawki 5/10 euro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(VARG)
Wiking
Siema. Ja gram w profesjonalnym poker room'ie. Wpłacasz wpisowe i grasz turniej kilka godzin. Graczy z reguły od 40 do ponad 100. Pierwsze 5-7 miejsc płatnych w zależności jak wielu graczy gra danego dnia. Są też gry za gotówkę na sali obok ale to mnie nie interesuje, za duże ryzyko własną kasą, wolę turniej gdzie wpłacam raz, dostaję żetony o takiej samej wielkości jak wszyscy na sali, a za miejsca płatne jest naprawdę dobra przebitka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel Pietryga
(Daniel223)
Wiking
Witam....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Przeziol
(Przeziol)
Wiking
Czy te turnieje pokerowe sa nadal aktualne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sebek69.69
(sebek69.69)
Wiking
Witam . Mieszkam w Oslo gram od 10 lat . Odezwij się do mnie polski nr 507603601. Pozrrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok