Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

co jeszcze było w szafie generała Kiszczaka - Norwegia

Czytali temat:
Janusz Stajszczak Damian Wysocki ja ja Marcin Witnik hei!sandokan Josephvol.2 smith bebel Jasta  102 ********** Magosia (707 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Generał Kiszczak z niezgłębioną pewnością rysującą się na twarzy pokazał mi fragmenty pamiętników kochanki Karola Wojtyły. Zapomniał tylko dodać, że do jego archiwów dostarczył mu je Grzegorz Piotrowski, morderca ks. Popiełuszki.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/faceci...zaka-felieton/kc58hh

Faceci w "białych skarpetkach": Tajemnice generała Kiszczaka Generał Kiszczak z niezgłębioną pewnością rysującą się na twarzy pokazał mi fragmenty pamiętników kochanki Karola Wojtyły. Zapomniał tylko dodać, że do jego archiwów dostarczył mu ... wiadomosci.onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w ubiegłym tygodniu uważana za najbardziej profesjonalna i wiarygodną telewizję świata BBC nadała program o kochance Karola, a parę lat temu nawet w Polsce na plakatach się pojawił syn
na drugi raz po dwakroć się zastanówcie ogonie z innym przez ch pisanym czy ja fantazjuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
średnia w Polsce przechodzenia na emeryturę to tak około 50
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
i co głupki
wprowadzając byle temaciki spychacie poważne zagadnienie w niebyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok