Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Góry - Norwegia

41 Postów
Tomasz Mroczek
(tomekk89)
Nowicjusz
Witam wszystkich.
Szukam kogoś kto lubi chodzić po górach. Mam na myśli wysokie góry a nie lekki trekking po pagórkach.
Jeszcze tej zimy mam zamiar wybrać się na Galdhøpiggen a na lato ze znajomymi z Polski do Rosji na Elbrus i może wcześniej w alpy szwajcarskie na jakiś czterotysięcznik. Jak narazie nie znam nikogo w okolicy kto mógłby mi towarzyszyć. W październiku byłem w Gruzji na Kazbegu i Armenii na górze Aragac którą ze względów zdrowotnych nie dokończyłem.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
tomekk89 napisał:
Witam wszystkich.
Szukam kogoś kto lubi chodzić po górach. Mam na myśli wysokie góry a nie lekki trekking po pagórkach.
Jeszcze tej zimy mam zamiar wybrać się na Galdhøpiggen a na lato ze znajomymi z Polski do Rosji na Elbrus i może wcześniej w alpy szwajcarskie na jakiś czterotysięcznik. Jak narazie nie znam nikogo w okolicy kto mógłby mi towarzyszyć. W październiku byłem w Gruzji na Kazbegu i Armenii na górze Aragac którą ze względów zdrowotnych nie dokończyłem.
Pozdrawiam

----------
Zapytaj raczej, kto chciałby szczytowac...zgłoszeń pewniec będzie co niemiara.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Tomasz Mroczek
(tomekk89)
Nowicjusz
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
Tomaszu... tak nie pisz... bo Cortez już wiecej nic nie napisze jak weżmie to sobie do serca....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
tomekk89 napisał:
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz !!!
---------
Tomaszku- Ty sobie przedluzasz udając sp.Kukuczke, ją sp. Aertona Senne...znam ten problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Poznan Poland napisał:
Tomaszu... tak nie pisz... bo Cortez już wiecej nic nie napisze jak weżmie to sobie do serca....
----
Poznań ! E tu Bruti contra me?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
ależ skąd Cortez.... bez urazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów

(Poznan Poland)
Początkujący
Ingve znów mam cie z błotem zmieszać??....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Tomasz Mroczek
(tomekk89)
Nowicjusz
prosta sprawa- nie piszcie jeżeli nie chcecie się odnieść do tematu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
tomekk89 napisał:
prosta sprawa- nie piszcie jeżeli nie chcecie się odnieść do tematu.
------
Tomasz - na temat: w Alpach szwajcarskich "bawilem" w lutym br. Z braku tlenu byłem już " po drugiej stronie" ....cudem (?) udało się wrócić. Nigdy więcej.....Ale Tobie - powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok