Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kukiz cham i prymityw - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K Kuba Czapla Anna Bak Maryjka Funga Agnieszka Kajka Joanna Kuchnicka Tomasz J P. H. pawel piotr ja ja (1617 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kukiz, cyniczny narcyz przeżarty do szpiku kości chamstwem i prymitywizmem.
Wyszła słoma z butów Kukiza, który z trybuna zamienia się powoli w zwykłego prymitywnego chama, który wylewa wiadro pomyj na stowarzyszenie NowoczesnaPl. Zarazem jak przystało na żałosnego prymitywa, który swego czasu na "śniadanie walił butelkę whisky przez lata", w chamski sposób obraża tych, którym nowa inicjatywa polityczna, może przypaść do gustu. Jak widać wieloletni nałóg Kukiza dokonał w jego organizmie nieodwracalnego spustoszenia.
„Kiedy Kukiz był przeciwko rządzącym ? Za AWS śpiewał im podczas wyborów, potem to samo robił dla PO, podlizywał się SLD, także PiS. Ze związkowca (AWS) zrobił się antyklerykałem(SLD), liberałem(PO) a teraz klerykałem (PiS).. Jak rządząca partia traciła władzę to Kukiz ogłaszał że go oszukali że się na nich zawiódł i dalej wspierać tych co wybory wygrali. Poglądy polityczne zmieniał jak kameleon. Kadził systemowi 20 lat a teraz mówi że z systemem walczy !!! ”. Jest takie jedno określenie na kogoś takiego jak Kukiz, które to dosadnie określa osobę sprzedajną, zwykła....
wiadomosci.onet.pl/kukiz-cyniczny-narcyz...prymitywizmem/cbctxp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Chamie my tu o Kukizie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
swinia z chlewika napisał:
Chamie my tu o Kukizie
ni o tobie

co to za autorytet nowoczesna PL nawet nazwe ukradli od fundacji co 15 lat temu zastrzegla znak towarowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
co to za nowoczesna polska jak z tamtad wieje ale sredniowieczem,zakaz aborcji,zakaz in vitro,zakaz jazdy zbyt szybko,zakaz palenia w miejscu publicznym,tylko zakazy a jedno co mozna to klepac paciorki i placic podatki,no i wladzy klaniac sie po pas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
nowoczesna polska to jest fundacja
a nowoczesna PL to partia lewicowa
taka szalupa dla PO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok