Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4442 niezalogowanych)
1 Post

(net)
Wiking
MS w siatkowce: Polska - Niemcy 1:0 jak do tej pory.
Link: www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Hej......hej .....dzisiaj mecz piłki nożnej......szkoda,że nie mogę oglądać
A może szkoda patrzeć......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Walka Roberta Kubicy z Jensonem Buttonem na pierwszym okrążeniu Grand Prix Europy 2010 została wybrana najlepszym manewrem wyprzedzania w Formule 1 w ubiegłym sezonie przez internautów witryny f1fanatic.co.uk. Pasjonujący pojedynek Polaka z Anglikiem uzyskał 29 procent głosów.

Kubica i Button przez kilka zakrętów walczyli niemalże koło w koło. Ostatecznie to kierowca Renault wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Obraz z kamery pokładowej mistrza świata z 2009 znakomicie pokazuje, jak zaciekły bój stoczył on z Kubicą.


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Hej.....Małyszek dzisiaj trzeci....lataj nam ....lataj Adasiu......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Za Onet.pl:

- Jeśli Bjoergen twierdzi, że dzięki lekowi dostaje 20 procent ekstra, to dla mnie bardzo, bardzo dużo - mówi "Przeglądowi Sportowemu Petra Majdać, brązowa medalistka MŚ w Oslo w biegu sprinterskim.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Wywołała pani wielkie zamieszanie w Norwegii i całym narciarskim świecie, wspominając o lekach na astmę, które zażywa Marit Bjoergen.

PETRA MAJDIĆ: Mówię jak jest. Słyszałam, że ten lek zwiększa jej możliwości o dwadzieścia procent i bez niego nie mogłaby tak szybko biegać. Spytała mnie o to jakaś norweska dziennikarka, więc powiedziałam po prostu co myślę. Pytanie - czy mogłaby biegać tak szybko bez tych leków? No, mogłaby, czy nie? Sprawdził to ktoś? Bo jakoś nie słyszałam. Nie chodzi mi jednak o to, żeby powtórzyła się sytuacja z igrzysk, kiedy na ten temat wypowiedziała się Justyna Kowalczyk. Istnieje jakaś komisja, która dała jej pozwolenie na przyjmowanie tych specyfików, więc bierze i wszystko jest zgodnie z prawem.

PS: Może powtórzyć się sytuacja z igrzysk. Zdaje pani sobie sprawę, że grozi nam wybuch awantury?

PM: Chodzi mi o to, że człowiek może korzystać z tego, z czym się urodził. Jeśli urodziłeś się, aby być mistrzem i twoje ciało na to pozwala, wszystko w porządku - bądź mistrzem. Jeśli nie, masz problem. Ludzie rodzą się bez nogi i nie mogą brać udziału w normalnych igrzyskach olimpijskich, tylko w paraolimpiadzie.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok