Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Piękne pasje, piękni ludzie - Norwegia

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak










, ,

i na śmiesznie ale pasją ociekające

Miłych chwil!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak













Miłych chwil!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak






Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
ludzie sa piekni gdy maja piekne pasje.... jak bardzo rosnie osoba w naszych oczach kiedy obserwujemy jej pasje... bardzo !!!

masz kase = masz pasje

.... niestety moje pasje umieraja w tym cholernym drogim materialnym swiecie !!! musze zasuwac zeby poplacic rachunki tzw. zyc aby placic rachunki... przez co staje sie beznadziejnym nieprzydatnym malowartosciowym czlowiekiem na ktorego nie warto zwracac uwagi!!!

ilu nas stracilo czesc swojego zycia tego prawdziwego zycia w TYM kraju ? o tym sie pewnie nigdy nie dowiemy, bo kto chcialby sie przyznac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ronn napisał:
ludzie sa piekni gdy maja piekne pasje.... jak bardzo rosnie osoba w naszych oczach kiedy obserwujemy jej pasje... bardzo !!!

masz kase = masz pasje

.... niestety moje pasje umieraja w tym cholernym drogim materialnym swiecie !!! musze zasuwac zeby poplacic rachunki tzw. zyc aby placic rachunki... przez co staje sie beznadziejnym nieprzydatnym malowartosciowym czlowiekiem na ktorego nie warto zwracac uwagi!!!

ilu nas stracilo czesc swojego zycia tego prawdziwego zycia w TYM kraju ? o tym sie pewnie nigdy nie dowiemy, bo kto chcialby sie przyznac...


No co Ty Ronn! Pewnie że jak sobie wymyslisz Dakar to dla nas przecietniakow pozostanie to raczej na zawsze w sferze marzeń, aleee nie wszystkie hobby pochłaniają gotówkę! Albo pochłaniają ale jak juz się wkrecisz to chocby nie wiem co jakoś będziesz się spinal i odkladal weź sobie tak to przemyśl spokojnie. Nie chciałam Cię zdolowac (( raczej zainspirować, zachęcić, pokazać coś ładnego, trochę innego od codzienności
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Ronn napisał:
ludzie sa piekni gdy maja piekne pasje.... jak bardzo rosnie osoba w naszych oczach kiedy obserwujemy jej pasje... bardzo !!!

masz kase = masz pasje

.... niestety moje pasje umieraja w tym cholernym drogim materialnym swiecie !!! musze zasuwac zeby poplacic rachunki tzw. zyc aby placic rachunki... przez co staje sie beznadziejnym nieprzydatnym malowartosciowym czlowiekiem na ktorego nie warto zwracac uwagi!!!

ilu nas stracilo czesc swojego zycia tego prawdziwego zycia w TYM kraju ? o tym sie pewnie nigdy nie dowiemy, bo kto chcialby sie przyznac...


No co Ty Ronn! Pewnie że jak sobie wymyslisz Dakar to dla nas przecietniakow pozostanie to raczej na zawsze w sferze marzeń, aleee nie wszystkie hobby pochłaniają gotówkę! Albo pochłaniają ale jak juz się wkrecisz to chocby nie wiem co jakoś będziesz się spinal i odkladal weź sobie tak to przemyśl spokojnie. Nie chciałam Cię zdolowac (( raczej zainspirować, zachęcić, pokazać coś ładnego, trochę innego od codzienności


ni szkodzi nie zdolowalas mnie ty ale mam faktycznie maly kryzys... szukajac motywacji nawet ten film mnie nie podniosl
przy okazji polecam wszystkim ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
ja sie przyznam zyje gorzej niz w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Pasja (łac. passio cierpienie, męka) – fragmenty Ewangelii opowiadające o męce Pańskiej – ostatnich 12 godzinach życia Jezusa Chrystusa, od pojmania w Ogrójcu do śmierci na krzyżu na wzgórzu zwanym Golgota.

Jej rozpamiętywanie stanowi treść nabożeństw Drogi krzyżowej i Gorzkich żali oraz liturgia Wielkiego Tygodnia zapoczątkowana jeszcze liturgią Niedzieli Palmowej.

W średniowieczu powstawały liczne dzieła związane z pasją, wtedy narodził się też kanon muzyki liturgicznej zwany pasją, któremu następnie towarzyszyły również teksty i rzeźby (np. Pieta), opisujące lub zawierające elementy oparte na poszczególnych epizodach Nowego Testamentu, szczególnie Ewangelii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
Karol.Ky napisał:
Pasja (łac. passio cierpienie, mwyewoluowałoka) – fragmenty Ewangelii opowiadające o męce Pańskiej – ostatnich 12 godzinach życia Jezusa Chrystusa, od pojmania w Ogrójcu do śmierci na krzyżu na wzgórzu zwanym Golgota.

Jej rozpamiętywanie stanowi treść nabożeństw Drogi krzyżowej i Gorzkich żali oraz liturgia Wielkiego Tygodnia zapoczątkowana jeszcze liturgią Niedzieli Palmowej.

W średniowieczu powstawały liczne dzieła związane z pasją, wtedy narodził się też kanon muzyki liturgicznej zwany pasją, któremu następnie towarzyszyły również teksty i rzeźby (np. Pieta), opisujące lub zawierające elementy oparte na poszczególnych epizodach Nowego Testamentu, szczególnie Ewangelii.


Ale przyznaj, że magik na snowbordzie musiał trochę "pocierpieć" zanim wbił się na wyżyny własnych umiejętności...

Podobnie jest ze słowem "epicki", które dość kuriozalnie spowszechniało ostatnimi czasy.
Epickie foto czy epicki obiad. Różnie się słyszy.
Ziomuś, nigdy nie widziałeś aby koleś z pasją wszamrał epickiego kotleta ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok