Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
Pamiętajcie że stopy kobiece mniej się pocą a moja żona to w ogóle nie ma porów bo się jej nie wytworzyły.
Te Baltoro to unisex.
A te występują męskie oraz damskie
www.xxl.no/villmark/fjellsko-og-jaktstov...LbfxD_SqHxoCVdDw_wcB
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W Norwegii dobrze spisuja sie buty ze skory licowej z membrana. Sam mam Asolo Power Matic, wytrzymaly prawie cale tatry i daja w rade w Norwegii. Jednak na niektore szlaki warto miec jakies niskie i lekkie trekingi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Stah)
Nowicjusz
własnie zastanawiałem się na tą firmą- Asolo.. gdzie kupiłeś te buty, bo nie mogę znaleźć ich nigdzie w necie, żeby chociaż sprawdzić czy cenowo nam odpowiadają..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Swoje kupilem dawno temu, bedzie z szesc lat. Byl to albo Krakow, albo Zakopane. Pamietam, ze sporo dalem cos kolo 600zl. Polecam jeszcze Meindle, Kefas brat ma oraz Scarpy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
szczepan m
(szczepard)
Wiking
polecam Salewy
8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/buty-salewa-rapace-gtx
mam ten model i naprawde wygodniejszych gorskich butow nie mialem buty posiadaja podeszwe vibram i material goretex plus zaczepy na kolce but przylega do stopy tzn formuje sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Stah)
Nowicjusz
dziki dzięki
a jeszcze jedno.. są jakieś specjalne sklepy/ sieciówki z obuwiem górskim? bo chyba ciężko zamowić przez internet, żeby dobrze na nodze leżały.. Znacie może jakieś takie sklepy w okolicy Piła/Poznań?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Wprawdzie nigdy nie kupowalem w Poznaniu, a bylem tylko przejazdem obil mi sie o uszy sklep Taternik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Czejen
(Czejen)
Wiking
No, jeśli chodzi akurat o buty trekkingowe, to wybór jest spory (jak można sprawdzić na https://allani.pl/wyszukaj/buty-trekkingowe), tylko na co zwracać uwagę? Na pewno ważna jest wysokość cholewki i grubość podeszwy. Wiele też zależy od tego, jakie trasy sobie zaplanowaliśmy - dobrze jest dobrać buty pod kątem trudności szlaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dortor
(dortor)
Wiking
Hej, ja pamiętam tylko, że kupowałem żonie sportowe gdzieś na tej stronie - www.skora24.pl/258-buty-skorzane-damskie, jednak to na okres wiosenny / letni. Te zamówione buty trzymają się nieźle, nie chodzi w nich jakoś często ale parę kilometrów zrobiły. Niestety nie pamiętam gdzie dokładnie one były, na której stronie, linku też nie zapisałem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Koniecznie musisz przymierzyć. Ja chciałam TX4, ale po przymiarce okazało się, że nie do końca pasują anatomicznie na moje stopy. Boki butów obcierały mi kostki, na przodzie dosyć szerokie.
Wybrałam Scarpy Mescalito, bo są lepiej dopasowane do moich stóp.

Ogólnie dobrze jest również porównać sobie ceny w sklepach online, ceny w takich miejscach bywają o wiele korzystniejsze: trekking.com.pl/

Od siebie polecam buty trekkingowe w tym miejscu.

Buty Salewa, Garmont - Sklep górski z butami | Trekking.com.pl Szeroki wybór produktów górskich do trekkingu oraz skitourów producentów Salewa, Garmont, Dynafit. Trekking.com.pl to sklep internetowy butów górskich, podejściowych, trekkingowych... trekking.com.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok