Nawet 80 000 NOK zwrotu podatku z Norwegii Odzyskaj podatek
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Petr ........ Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Marzena Gulbinowicz Joanna Kuchnicka to_masz wiolaz z Agnieszka Pikor sobek22 Łukasz Ch darekmarena lotek87 Mateusz511 Robinm M (6959 niezalogowanych)
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
Pamiętajcie że stopy kobiece mniej się pocą a moja żona to w ogóle nie ma porów bo się jej nie wytworzyły.
Te Baltoro to unisex.
A te występują męskie oraz damskie
www.xxl.no/villmark/fjellsko-og-jaktstov...LbfxD_SqHxoCVdDw_wcB
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3512 Posty

(Karol.Ky)
Maniak
W Norwegii dobrze spisuja sie buty ze skory licowej z membrana. Sam mam Asolo Power Matic, wytrzymaly prawie cale tatry i daja w rade w Norwegii. Jednak na niektore szlaki warto miec jakies niskie i lekkie trekingi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Stah)
Nowicjusz
własnie zastanawiałem się na tą firmą- Asolo.. gdzie kupiłeś te buty, bo nie mogę znaleźć ich nigdzie w necie, żeby chociaż sprawdzić czy cenowo nam odpowiadają..
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
3512 Posty

(Karol.Ky)
Maniak
Swoje kupilem dawno temu, bedzie z szesc lat. Byl to albo Krakow, albo Zakopane. Pamietam, ze sporo dalem cos kolo 600zl. Polecam jeszcze Meindle, Kefas brat ma oraz Scarpy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
szczepan m
(szczepard)
Wiking
polecam Salewy
8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/buty-salewa-rapace-gtx
mam ten model i naprawde wygodniejszych gorskich butow nie mialem buty posiadaja podeszwe vibram i material goretex plus zaczepy na kolce but przylega do stopy tzn formuje sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Stah)
Nowicjusz
dziki dzięki
a jeszcze jedno.. są jakieś specjalne sklepy/ sieciówki z obuwiem górskim? bo chyba ciężko zamowić przez internet, żeby dobrze na nodze leżały.. Znacie może jakieś takie sklepy w okolicy Piła/Poznań?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3512 Posty

(Karol.Ky)
Maniak
Wprawdzie nigdy nie kupowalem w Poznaniu, a bylem tylko przejazdem obil mi sie o uszy sklep Taternik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Czejen
(Czejen)
Wiking
No, jeśli chodzi akurat o buty trekkingowe, to wybór jest spory (jak można sprawdzić na https://allani.pl/wyszukaj/buty-trekkingowe), tylko na co zwracać uwagę? Na pewno ważna jest wysokość cholewki i grubość podeszwy. Wiele też zależy od tego, jakie trasy sobie zaplanowaliśmy - dobrze jest dobrać buty pod kątem trudności szlaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dortor
(dortor)
Wiking
Hej, ja pamiętam tylko, że kupowałem żonie sportowe gdzieś na tej stronie - www.skora24.pl/258-buty-skorzane-damskie, jednak to na okres wiosenny / letni. Te zamówione buty trzymają się nieźle, nie chodzi w nich jakoś często ale parę kilometrów zrobiły. Niestety nie pamiętam gdzie dokładnie one były, na której stronie, linku też nie zapisałem.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas