Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

rower, zjazdy, szutry - Norwegia

Czytali temat:
Michal Sendecki (1569 niezalogowanych)
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
Oslo i okolice, kto chce na bezdroza po krzkach i sztrach penetrowac nowe sciezki?, Ja zapraszam moze sie przylaczysz?, przewaznie jestem po stronie Skullerud, Boller
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Czasami tam bywam, więc jeśli nadal aktualne możemy się styknąć kiedyś. Nie mam fula, ale ciężki teren mi odpowiada. Nie gardzę też dłuższymi wypadami 100-150 km.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
ooo rany, nie zagladalem tu dlugoi widze ze jak sie nie zajrzy to na smierc idzie zapomniec o czym sie pisalo i gdzie, tak wiec najlepiej na maila.
Do rzeczy: Las juz troche lepiej znam. Mam upatrzona jedna sciezke tak na okolo 1.5 h lub bardzo wolno 2h. Raczej trudna. Szutra 5%, sciolka 40% reszta lita skala. Tak na zmiane gora dol, gora dol. Zapraszam wiec.
Tez chetnie poznam traske nowa. jak ktos ma jakas to przyjade.
Informuje ze nie jestem w tym specjalista ani znawca wiec tempo sobie dopasujemy.
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
Migo, dawaj tu! podaje tel, 46249819
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Jak pogoda dopisze to w niedzielę 04.08 pojeździmy trochę w terenie. Są tutaj jacyś maniacy chcący przyłączyć się do jazdy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
m s
(kudelkudelkudel)
Wiking
ja zawsze krece sie w okolicach Sandviki i Lommedalen, chetnie dolacze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
Podbijam temat.
Mozna poznac tu ciekawych zawodnikow!, kto dolaczy do nas? Stopien trudnosci jest bez znaczenia. Chetnie dolaczymy do Was. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Kamil Zimsky
(zimsky)
Wiking
Z kolei ja szukam kogoś do jazdy szosowej w Oslo i okolicach, preferuje rejony od strony Nordstrandu, ale jak coś to można się dostosować solo jeżdżę 25-27km/h.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Też jeżdżę od norstrand. Zasadniczo to po kilku latach przerwy wracam do formy, więc jeszcze trochę pojeżdżę solo, ale chętnie powymieniam się ciekawymi trasami. Sam kilka wytyczyłem, a teraz chcę popróbować tych z tej strony
www.skiforeningen.no/marka/turer/sykkel/

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Migo)
Wiking
Razem z parbat'em jeździmy po lasach przy Boler i czasami zjeżdżamy trasami dh z Holmenkollen w stronę centrum. Solo jeżdżę w głównie po szosie, a średnia 25 km/h. Oslo mam w większości zjeżdżone, ale chętnie poznam nowe trasy.

www.strava.com/athletes/4014557/heatmaps...10/59.97701/10.72266
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok