Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PIES W NORWEGII - Norwegia

Czytali temat:
Karol S KAROLINA Masazysta Medyczny , Lena Gutkowska krzysiek771 Anna Sobota (4563 niezalogowanych)
26 Postów
Aleksandra F. Eriksen
(Polish Connection)
Wiking
Zapraszam wszystkie osoby majce psy w Norwegii do wymiany doswiadczen!
Wychowanie, tresura, kursy, weterynarze, przewoz do/z Polski, itd, itd.

Moj pies: alaskan husky, Milka, obecnie 4 miesiace

Kurs, na ktory chodzimy:
www.hundeskolen.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(olav)
Wiking
Ale piekne psisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
Jeśli znasz się na psach to napisz proszę jak to zrobić, aby 5-letniego wodołaza ( nowofunland), który waży 80 kg odzwyczaić od skakania od tyłu na plecy , zwłaszcza moje, ewentualnie mojej córki. Kocham mojego Mondika, ale kiedyś stracę przez niego zęby. Wiem, to może być moja wina, bo nigdy nie przyprowadziłam mu koleżanki. Po prostu nie znalazłam odpowiedniej partnerki dla niego. (To się chyba teraz kojarzy z matką jedynaka tzw,. złą teściową-niech i tak będzie).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Aleksandra F. Eriksen
(Polish Connection)
Wiking
Ha, ha... a to ci dopiero problem. No coz, znam sie na zupelnie innych sprawach, niestety, niz wychowanie psa...
Proponuje 1. kastracje (masowo stosowana w Norwegii) 2. jakas terapie u znawcow problemu
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka Grod
(Agnieszka000)
Wiking
Hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ania Ł
(freakaa)
Wiking
Z innej beczki niz problem skakania na plecy...
pies nie potrzebuje "kolezanki" mam na mysli partnerki..pies to tylko zwierze ktore ma instynkt..nie potrzebuje "sex-u" tak jak czlowiek..
A w jakim sensie pies skacze na plecy??? w sensie zabawy czy kopulacja??pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Michał Polak
(korepetytor)
Początkujący
Cos wy tu za bardzo swintuszyc zaczynacie. Pies nie potrzebuje seksu? To cos nowego. Predzej czlowiek sie bez seksu obejdzie nizeli zwierze. Delfiny to prawdziwe zboczuchy... Sa tez gatunki malp, ktore opanowaly Kamasutre lepiej niz niejeden czlowiek... Najwazniejsze... Seks jest dla dojzalych. Ludzi i zwierzat. Ale ludzie z ludzmi a zwierzeta ze zwierzetami na milosc boska!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Michał Polak
(korepetytor)
Początkujący
czy aby napewno to Husky? Jakas ta siersc malo puszysta i pyszczek zbyt ostry... Ale co ja tam moge wiedziec. Ja opiekuje sie dwiema Chihuahua... Nie miala baba zmartwien to kupila sobie prosie... Nie polecam. Teraz zdecydowal bym sie na psa bardziej psich rozmiarow. Pewnego dnia bylismy na spacerze i musialem moje pieski bronic przed kotem sasiada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ania Ł
(freakaa)
Wiking
Pies ma instynk..nie potrzebe seksu..Wykastrowany pies nie biega za suczkami,nie potrzebuje obwachac kazdeg krzaczka..
A delfiny.tak to juz inna bajka..One sie od najmlodszego ucza kopulacji..nawet wlasna matka ich do tego zacheca.
A z takiego myslenia ze pies potrzebuje seksu sa takie rezultaty jak np: zapelnione schroniska!!Ludzie badzmy bardziej odpowiedzialni!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
freakaa napisał:
Pies ma instynk..nie potrzebe seksu..Wykastrowany pies nie biega za suczkami,nie potrzebuje obwachac kazdeg krzaczka..
A delfiny.tak to juz inna bajka..One sie od najmlodszego ucza kopulacji..nawet wlasna matka ich do tego zacheca.
A z takiego myslenia ze pies potrzebuje seksu sa takie rezultaty jak np: zapelnione schroniska!!Ludzie badzmy bardziej odpowiedzialni!!!



Tak mi się nasuwa pytanie,czemu ludzie tak chętnie się nie kastrują jakby to chcieli robić z swoimi ulubieńcami?

Czyżby zwierzęta nie czuły potrzeby zaspokojenia tego "instynktu" ? i brak jego zaspokojenia nie wpływał na stan psychiczny tego "zwierzęcia" naprawdę ciekawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok